MicroStrategy представила ідентифікаційну Біткоїн-платформу

MicroStrategy представила ідентифікаційну Біткоїн-платформу

Розробка призначена для створення та керування децентралізованими застосунками.

Компанія MicroStrategy представила свою останню інновацію – децентралізовану ідентифікаційну платформу на базі мережі Біткоїна, яка отримала назву MicroStrategy Orange. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Я хотів би представити MicroStrategy Orange – корпоративну платформу для створення децентралізованих ідентифікаційних застосунків на блокчейні Біткоїна. Платформа складається з трьох частин. В її основі лежить хмарний сервіс, який дозволяє видавати ці ідентифікатори вашим користувачам і вашій організації», – розповів виконавчий віцепрезидент MicroStrategy Чезарі Рачко.

Мета платформи – надання організаціям можливості використовувати й керувати децентралізованими ідентифікаційними застосунками, що використовують блокчейн Біткоїна.

«Ми бачимо величезні можливості, і це тільки початок. Наприклад, кожен біткоїн-гаманець, незалежно від того, чи є він кастодіальним або некастодіальним, очевидно, що повинен мати можливість створювати цифрову ідентифікацію на основі Біткоїна. Багато платформ обміну повідомленнями стикаються з тими ж проблемами, що й електронна пошта. Інша можливість, яку ми бачимо і хочемо реалізувати, - це інтеграція цифрової ідентичності на основі Біткоїна з цією великою екосистемою верифікації, яка відкриває ще більшу кількість дуже цікавих варіантів використання», - зауважив представник MicroStrategy.

Про компанію MicroStrategy

Компанія MicroStrategy, яку заснували Майкл Сейлор і Санджу Бансал у 1989 році, займається бізнес-аналітикою, програмним забезпеченням та хмарними сервісами. Ще донедавна її основним продуктом був MicroStrategy ONE. Це аналітична платформа на базі технологій штучного інтелекту і машинного навчання, орієнтована на роботу з великими даними. Сервіс використовують корпорації на кшталт Visa і Sony. Крім цього, компанія постачає інструменти для розробки ПЗ, пропонує консалтинг-послуги та створює освітні програми.

MicroStrategy стала широко відомою завдяки своїй бізнес-стратегії, згідно з якою компанія постійно закуповує біткоїни. Завдяки тісному зв’язку з головним цифровим активом, акції компанії корелюють та ростуть разом із курсом BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки біткоїнів у резервах MicroStrategy

За минулий місяць MicroStrategy купила 122 BTC за $7,8 млн і тепер володіє 214 400 BTC. Згідно із сьогоднішнім курсом, компанія зібрала BTC на суму понад $13 млрд за середньою ціною купівлі $35 180 за монету.

MicroStrategy вперше вийшла на ринок біткоїнів у серпні 2020 року, зробивши значні початкові інвестиції у розмірі $250 млн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024