Прозорість біткоїн-фондів контролюватиме новий інструмент

Прозорість біткоїн-фондів контролюватиме новий інструмент

Першою, хто підтримав цю ініціативу, стала керуюча компанія Bitwise.

Компанія Hoseki, яка працює у сфері блокчейн-верифікацій, розробила інформаційну панель для підвищення прозорості роботи спотових біржових біткоїн-фондів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ця публічна інформаційна панель має на меті встановити новий галузевий стандарт верифікації, пропонуючи як роздрібним, так і інституційним інвесторам повну видимість активів цих фондів.

Панель Hoseki Verified має намір забезпечити верифікацію біткоїнів, що знаходяться на зберіганні в емітентів спотових біткоїн-ETF та інших фінансових установ, в режимі реального часу. Ця панель є відкритою та доступною для всіх, відображає перевірені біткоїни, що зберігаються у таких кастодіанів, як Coinbase, BitGo або Gemini та пропонує рівень прозорості, який раніше був недоступний в галузі.

«У світі інституційного інвестування прозорість – це не просто додаткова перевага, це фундаментальна необхідність. З розвитком крипторинку інвестори вимагають найвищих стандартів прозорості та підзвітності. Hoseki Verified задовольняє цю потребу, забезпечуючи незмінний рівень верифікації цифрових активів, гарантуючи, що кожен спотовий біткоїн-ETF дотримується найвищих стандартів прозорості та цілісності», – сказав генеральний директор Hoseki Сем Аббассі.

Першою, хто підтримав цю ініціативу, стала компанія Bitwise. Hoseki Verified також запросила інші фірми, що працюють з біткоїном, приєднатися та створити більш прозорий інвестиційний ландшафт для Біткоїна.

Перший прозорий біткоїн- ETF

У січні Bitwise вперше забезпечила прозорість своїх біткоїн-ETF, опублікувавши біткоїн-адреси своїх біткоїн-фондів, тим самим створивши прецедент серед емітентів біткоїн-ETF.

Відповідно до зростання попиту на відкритість і підзвітність у галузі Bitwise надає інвесторам і громадськості доступ у режимі реального часу до біткоїн-адрес, пов'язаних з активами ETF. Таке розкриття інформації підвищує прозорість та сприяє зміцненню довіри, усуваючи побоювання, пов'язані з перевіркою забезпечення та розподілу активів у ETF.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Кого відстежують аналітики

Зауважимо, що не всі фонди та компанії воліють розкривати подробиці своїх резервів. Замість них, це роблять аналітичні компанії або сервіси. Наприклад, фірма Arkham Intel провела дослідження і з’ясувала, що керуюча компанія WisdomTree зберігає на своїх гаманцях 8900 BTC (близько $579 млн), пов’язаних з біржовим продуктом (ETP) WBIT. Як вдалось дізнатись, WBIT зберігає біткоїни на 134 адресах.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024