Bitwise першою зробила свій біткоїн-ETF повністю прозорим

Bitwise першою зробила свій біткоїн-ETF повністю прозорим

Тепер будь-хто може перевірити, скільки компанія акумулювала BTC.

Провідна компанія з управління активами Bitwise стала першим спотовим біржовим біткоїн-фондом, який публічно розкрив свої біткоїн-активи. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі X.

«Тепер будь-хто може перевірити потоки Bitwise біткоїн-ETF (BITB) безпосередньо на блокчейні. Прозорість ланцюжка – основа етики Біткоїна. Ми пишаємося тим, що йдемо цим шляхом разом із BITB», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до зростання попиту на відкритість і підзвітність у галузі Bitwise надає інвесторам і громадськості доступ у режимі реального часу до біткоїн-адрес, пов'язаних з активами ETF. Таке розкриття інформації підвищує прозорість та сприяє зміцненню довіри, усуваючи побоювання, пов'язані з перевіркою забезпечення та розподілу активів у ETF.

«Публікація адрес – це перший крок до підвищення прозорості. З розвитком інфраструктури ми сподіваємося зробити більше, наприклад, співпрацювати з такими фірмами, як hoseki app, для забезпечення криптографічної атестації в режимі реального часу», – додали представники Bitwise.

Згідно з оприлюдненою інформацією, станом на 23 січня в резервах компанії знаходяться 11 858 BTC.

Що потрібно знати про Bitwise

Bitwise Asset Management – це найбільший управляючий індекс-фондами цифрових валют у світі. Він пропонує 18 продуктів різних форматів, серед яких ETF та приватні фонди, для доступу до понад 19 різних цифрових валют та акцій.

Компанія заснована 2017 року і має понад 200 фінансових консультаційних фірм, які використовують її продукти та дослідження для доступу до класу активів криптовалют.

Bitwise Asset Management подала заявку на біткоїн-ETF за підтримки NYSE Arca у жовтні 2021 року. «Ринок дозрів», – написав тоді у соцмережі X директор з інвестицій Bitwise Метт Хоуган, пояснивши причину подання заявки компанією.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Пожертвування Біткоїн-розробникам

Компанія зобов'язалася пожертвувати 10% прибутку від Bitwise Bitcoin ETF некомерційним організаціям, які підтримують Біткоїн-розроблення з відкритим вихідним кодом.

Пожертвування Bitwise насамперед підуть на потреби трьох некомерційних організацій: Brink, OpenSats та Фонду розвитку Біткоїна від Human Rights Foundation.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024