Власники біткоїнів активно виводять кошти з бірж

Власники біткоїнів активно виводять кошти з бірж

Це відбувається переважно через банкрутство великих криптовалютних кредиторів.

На тлі банкрутств компаній Terra Luna, Three Arrows Capital та Celsius, власники біткоїнів з початку року активно виводять свої монети з біткоїн-бірж. Про це свідчать результати аналізу Arcane Research.

На сьогодні на біржах депоновано 2,1 млн BTC, але це число у 2022 році знижувалося протягом сімох місяців з восьми. Збільшення активів спостерігалося лише в травні.

Джерело: CoinMetrics
Джерело: CoinMetrics

«Наприкінці травня ринок біткоїна та криптовалют постраждав від краху Terra Luna, що призвело до каскаду, що тривав протягом червня та липня, коли постраждали деякі з найбільших учасників ринку. Серед них були криптовалютний хедж-фонд Three Arrows Capital та кілька компаній-кредиторів», – йдеться у повідомленні.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Деякі кредитори, такі як Celsius, розорилися та втратили депозити своїх клієнтів. Інші спробували вийти із ситуації призупинивши зняття коштів.

«Після кількох років зростання довіри до бірж та кредитних платформ ризик контрагента раптово став важливим фактором для власників біткоїнів. Активи почали витікати з біткоїн-бірж», – зазначають в Arcane Research.

У червні чистий відтік із бірж становив 119 000 BTC, що є найвищим показником з листопада 2020 року. У липні тренд зберігся: із бірж вивели 96 000 BTC. За серпень біржі втратили щонайменше 65 000 BTC.

Масовий відтік біткоїнів від централізованих контрагентів вказує на те, що користувачі довіряють біржам та кредиторам менше, ніж раніше. Біткоїни все частіше переміщують у холодне сховище, про що свідчить нещодавнє зростання продажів виробників апаратних гаманців, таких як Ledger та Trezor.

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023