Компанія Swan стала майнером

Компанія Swan стала майнером

Підрозділ Swan Mining з літа працював у режимі секретності, встигнувши видобути 750 біткоїнів.

Біткоїн-компанія Swan Bitcoin представила свій новий майнінговий підрозділ Swan Mining, який до цього пів року працював у режимі секретності. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Наразі підрозділ знаходиться у структурі Swan Institutional та займається забезпеченням безпеки мережі Біткоїна, водночас сприяючи розширенню виробництва енергії та стабілізації енергомереж.

Структура Swan Mining розпочала роботу влітку з потужністю 4,5 EH/s. Компанія планує збільшити потужність до 8 EH/s. Вона вже закупила обладнання, яке має намір розгорнути до березня. Примітно: Swan Mining заявила, що вже успішно видобула понад 750 біткоїнів.

«Ми пишаємося тим, що відіграємо роль у збереженні децентралізованого видобутку біткоїна. Ми розуміємо, що це найшвидше початкове розгортання хешрейту такого масштабу в історії Біткоїна. Ми сподіваємося, що наполеглива праця і трохи везіння допоможуть Swan Mining забезпечити безпеку мережі на багато десятиліть», – заявив глава Swan Mining Рафа Загурі.

Що потрібно знати про Swan Bitcoin

Компанію Swan Bitcoin, що спеціалізується на послугах з купівлі та накопичення біткоїнів, засновано у Сполучених Штатах. Вона була створена групою ентузіастів та експертів у сфері цифрових валют з метою полегшити процес інвестування в біткоїн. Головним фокусом компанії є надання простих, проте ефективних інструментів для регулярної автоматичної купівлі BTC, що робить її особливо привабливою для тих, хто зацікавлений у довгостроковому накопиченні активів.

За підсумками останнього року Swan Bitcoin подвоїла чисельність своєї команди та збільшила виручку до $125 млн на рік. Плануючи залучити фінансування серії С протягом найближчих місяців, Swan Bitcoin має намір розподілити капітал порівну між фінансовими послугами, майнінгом і придбаннями. Генеральний директор Swan Bitcoin Корі Кліппстен також повідомив, що компанія активно прагне публічного лістингу протягом наступних 12 місяців.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Заборона на міксери

Через тиск з боку фінансових відомств та регулювання FinCEN сервіс Swan оголосив про своє рішення закрити рахунки, що використовують біткоїн-міксери.

Попри визнання цінності змішування монет для конфіденційності, Swan наголосив на проблемах, пов'язаних з підвищеним контролем з боку банківських партнерів. Отже, клієнти компанії, які використовуватимуть міксери, зіткнуться з миттєвим закриттям своїх акаунтів.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024