Swan заборонив клієнтам використовувати міксери

Swan заборонив клієнтам використовувати міксери

Біткоїнери відреагували на таку ініціативу вкрай негативно через обмеження приватності.

Каліфорнійський біткоїн-сервіс Swan оголосив про своє рішення закрити рахунки, що використовують біткоїн-міксери. Про це повідомляє CryptoPolitan.

Менеджмент Swan посилається на тиск з боку фінансових установ і регулювання FinCEN. Це також відповідає тенденції комплаєнсу в індустрії та дотримання традиційних фінансових норм.

Попри визнання цінності змішування монет для конфіденційності, Swan підкреслив проблеми, пов'язані з підвищеним контролем з боку банківських партнерів. Тож клієнти компанії, які використовуватимуть міксери, зіткнуться з миттєвим закриттям їх акаунтів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Реакція Біткоїн-спільноти

Рішення Swan викликало значне обурення у Біткоїн-спільноті. Критики, в тому числі Samourai Wallet і ведучий подкасту Bitcoin Takeover Влад Костеа, виступили категорично проти позиції Swan. Вони побачили в цьому зраду основоположних принципів децентралізації та конфіденційності користувачів, притаманних Біткоїну.

Samourai Wallet засудив дії Swan, закликавши клієнтів закрити свої рахунки або спровокувати їх закриття, продовжуючи використання міксерів. Костеа підтримав ці настрої, засудивши цей крок як «антиутопічний» і символічний для антибіткоїн-культури комплаєнсу.

Swan та зберігання BTC

У жовтні компанії Blockstream та Swan Bitcoin оголосили про співпрацю, в межах якої представили сервіс Swan Vault. Він працює на базі Blockstream Jade, апаратного гаманця з відкритим вихідним кодом, і надає користувачам послуги зі зберігання біткоїнів. Також доступною є функція мультипідпису.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024