Кити за два тижні продали BTC на $3 млрд

Кити за два тижні продали BTC на $3 млрд

На ринку проявляють активність великі власники біткоїнів.

Великі власники біткоїнів продали за останні два тижні 70 000 BTC (еквівалентно $3 млрд), що не могло не позначитися на ринку. Про це написав аналітик і трейдер Алі Мартінес на своїй сторінці у соціальній мережі X.

«Біткоїн-кити продали близько 70 000 BTC за останні два тижні на суму близько $3 млрд», – написав аналітик.

Пізніше Мартінес опублікував ще один твіт, у якому провів паралелі з історичними ринковими циклами біткоїна. За його спостереженнями, у попередніх бичачих циклах біткоїн, як правило, відкочувався до рівня 50% після досягнення рівня 78,6% Фібоначчі. Примітно, що нещодавно біткоїн знову торкнувся цього рівня, що може сигналізувати про швидку корекцію.

Аналіз Алі Мартінеса передбачає ймовірний сценарій, за якого ціна біткоїна може впасти до $32 700, що збігається з 50% корекцією Фібоначчі. Цей прогноз викликав почуття тривоги серед трейдерів та інвесторів.

Ситуація на ринку

Курс біткоїна залишається нижчим за $40 000. Падіння вартості погіршується зростаючими побоюваннями на ринку. Ситуацію ускладнюють дані, отримані від CoinGlass, які свідчать про значний сплеск ліквідацій біткоїна за останні 24 години. Загальна сума примусово закритих позицій становить $92,84 млн, при цьому на довгі ліквідації припадає $79,98 млн, а на короткі – $12,86 млн. Таке зростання підкреслює підвищену волатильність і невизначеність, що панує на ринку.

Спостерігачі ринку зараз уважно стежать за рухом ціни біткоїна та динамікою ринку загалом, розмірковуючи про те, чи відповідатиме курс історичним моделям, чи зовнішні чинники порушать очікувану корекцію.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активізація китів

Прогнози переважної кількості експертів про те, що схвалення заявок щодо спотових біткоїн-ETF буде одним із драйверів для зростання курсу BTC, виявилися невірними. Негативний тиск на ціну чинить масштабний розпродаж монет. Так, 16 січня невідома біткої-адреса перемістила 49 866 BTC, які лежали без руху близько семи років.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024