Кит переказав майже 50 000 BTC, які «спали» понад п'ять років

Кит переказав майже 50 000 BTC, які «спали» понад п'ять років

Аналітики зазначили, що ці біткоїни поки що не потрапили на біржу.

У вівторок, 16 січня, невідома біткоїн-адреса перемістила 49 866 BTC (понад $2,1 млрд), що лежали без руху п'ять-сім років. Про це повідомляє сервіс CryptoQuant у соцмережі X.

«Середня ціна за монету 5-7-річної давності становить $6672, що є дуже низькою ціною для покупки, і якщо ви продасте її зараз, ви отримаєте прибуток близько 640%», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в CryptoQuant повідомили, що ці біткоїни не були відправлені на біржу.

«Останнім часом часто можна спостерігати, як кити спокійно продають або купують активи, не залишаючи слідів, наскільки це можливо. Однак у короткостроковій перспективі слід бути обережним, щоби куплений дешево біткоїн не перемістився», – додали експерти.

Активність великих власників

Прогнози переважної кількості експертів, що схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF буде одним із драйверів для зростання курсу BTC, виявилися невірними. Негативний тиск на ціну чинить масштабний розпродаж BTC.

Таким чином, хоча схвалення спотових біткоїн-ETF відкрило нові можливості для інвестицій, дії китів говорять про інше. Великі ліквідації, що послідували за ажіотажем навколо ETF, передбачають меншу впевненість у продовженні висхідного тренду.

Волатильність цін призвела до значних ліквідацій як довгих, так і коротких ф'ючерсних контрактів на біткоїн. Їхній сумарний обсяг досяг $83 млн. Загальний збиток по різних ф'ючерсних продуктах становив $230 млн.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як заробляють кити

На тлі ажіотажу на ринку навколо схвалення перших біткоїн-ETF невідомий кит продав 2742 BTC, таким чином зафіксувавши понад $74 млн прибутку. Середня ціна купівлі китом BTC становила близько $19 337 за монету.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024