Кит заробив $74 млн на ажіотажі навколо біткоїн-ETF

Кит заробив $74 млн на ажіотажі навколо біткоїн-ETF

Невідомий користувач успішно продав 2742 BTC.

На тлі ажіотажу на ринку навколо схвалення перших біткоїн-ETF невідомий кит продав 2742 BTC, зафіксувавши понад $74 млн прибутку. Про це повідомляє сервіс Lookonchain.

29 грудня 2022 року невідомий користувач вивів з Binance 2742 BTC вартістю на момент переказу близько $53 млн. Середня ціна купівлі китом BTC становила близько $19 337 за монету.

У результаті кит вивів усі 2742 BTC на Binance і продав їх за $127,5 млн після того, як відкрилися торги зі спотовими біткоїн-ETF.

Підрив довгострокової довіри

Попри те, що запуск ETF сприяє популяризації біткоїна, дії цього кита вказують на більш песимістичну перспективу. Замість того, щоб утримувати біткоїн у розрахунку на майбутній прибуток, швидкий вихід із прибутком у $74 млн вказує на відсутність довгострокової впевненості.

Такий масштабний розпродаж BTC також чинить негативний тиск на ціну. Якщо до буму продажу приєднаються додаткові великі власники, це може призвести до падіння курсу.

Таким чином, хоча схвалення спотових біткоїн-ETF відкрило нові можливості для інвестицій, дії китів говорять про інше. Великі ліквідації, що послідували за ажіотажем навколо ETF, припускають меншу впевненість у продовженні висхідного тренду.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Прогнози експертів

Багато експертів прогнозували зростання курсу біткоїна після схвалення Комісією з цінних паперів і бірж заявок щодо спотового біткоїн-ETF. Засновник і генеральний директор SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі вважає, що загальна ринкова капіталізація біткоїна може зрости більш ніж у 13 разів порівняно з поточним рівнем.

Своєю чергою, автор популярної книги «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі також вважає, що запуск біткоїн-ETF призведе до подорожчання головного цифрового активу до $150 000 за монету.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024