Ентоні Скарамуччі передбачив зростання капіталізації біткоїна в 13 разів

Ентоні Скарамуччі передбачив зростання капіталізації біткоїна в 13 разів

Експерт вважає, що зрештою головний цифровий актив зрівняється за цим параметром із золотом.

Засновник і генеральний директор SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі вважає, що загальна ринкова капіталізація біткоїна може зрости більш ніж у 13 разів порівняно з поточним рівнем. Про це він заявив в інтерв'ю каналу CNBC.

«Якщо на новинах (після затвердження спотового біткоїн-фонду) почнуться продажі, я буду здивований, бо є відчуття, що попит на ринку становить кілька мільярдів доларів. І пам'ятайте, що ці емітенти (спотових біткоїн-ETF) хочуть, щоб усе почалося із сильного старту. І я думаю, що вони мають відкладений попит», – заявив експерт.

Позитивно на курсі BTC позначиться залучення до процесу компаній з Волл-стріт, додав Скарамуччі. Крім того, за його словами, біткоїн може виграти і від планів Федеральної резервної системи США щодо пом'якшення грошово-кредитної політики.

«Я думаю, що чим більше ліквідності на ринках, тим краще для біткоїна. Люди, які вивчають біткоїн і працюють над ним, визнають його засобом заощадження. Вони розглядають його як цифрову форму золота. Тому якщо в циклі відсоткових ставок спостерігатиметься затишшя, отже, буде більше ліквідності. І я думаю, що це буде краще для біткоїна. Він потрапить у портфелі більшої кількості моделей», – заявив Скарамуччі.

У результаті капіталізація біткоїна має зрівнятися з капіталізацією золота, наголосив глава SkyBridge.

Хто такий Ентоні Скарамуччі

Ентоні Скарамуччі – біткоїн-експерт і засновник інвестиційної компанії SkyBridge Capital. Він активно виступає за інтеграцію біткоїна до традиційних фінансових структур, наголошуючи на його значущості та потенціалі для створення нових економічних можливостей.

Його внесок у розвиток Біткоїна особливо значущий, враховуючи його досвід і вплив у фінансовій сфері. Скарамуччі не лише ділиться своїми знаннями та прогнозами щодо майбутнього головного цифрового активу, а й бере активну участь у розвитку індустрії, роблячи свій внесок у її зростання та популяризацію.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Альтернативні біткоїн-прогнози

Автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі також активно робить прогнози щодо курсу BTC. На його думку, схвалення заявок Комісією з бірж і цінних паперів (SEC) на запуск біткоїн-ETF призведе до подорожчання головного цифрового активу до $150 000 за монету.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024