Роберт Кійосакі підвищив прогноз щодо курсу біткоїна до $150 000

Роберт Кійосакі підвищив прогноз щодо курсу біткоїна до $150 000

Досягти нових висот головному цифровому активу допоможе запуск спотових біржових фондів.

Ухвалення заявок Комісією з бірж та цінних паперів (SEC) на запуск біткоїн-ETF спричинить зростання курсу BTC до $150 000 за монету. Такий прогноз зробив автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі на своїй сторінці у соцмережі X.

«Біткоїн-ETF. Радий, що купив багато років тому. Біткоїн незабаром досягне $150 000», – поділився прогнозом письменник.

Він також зауважив, що настав час купувати срібло, яке падає в ціні, і золото.

«Це всі добрі новини, за винятком невдах, які накопичують фальшиві паперові долари США. Я купуватиму більше золота, срібла та біткоїнів за фальшиві долари», – сказав Кійосакі.

Ситуація з курсом біткоїна сьогодні

За останні 24 години біткоїн зазнав значної волатильності після того, як X-акаунт SEC був скомпрометований і з'явилося хибне повідомлення про те, що всі заявки на ETF схвалено регулятором.

Спочатку курс досяг $48 100 за монету, а потім скоригувався до $44 000. Станом на вечір 10 січня біткоїн торгується по $45 145.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні прогнози Кійосакі

Варто зауважити, що Роберт Кійосакі раніше давав більш стримані прогнози щодо курсу BTC. Зокрема, він обіцяв головному цифровому активу зростання до $135 000.

На думку письменника, попри періодичну волатильність ринку Біткоїн зберігає статус провідного цифрового активу та розглядається багатьма як засіб збереження вартості та захисту від глобальної економічної нестабільності.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024