Роберт Кійосакі підвищив прогноз щодо курсу біткоїна до $150 000

Роберт Кійосакі підвищив прогноз щодо курсу біткоїна до $150 000

Досягти нових висот головному цифровому активу допоможе запуск спотових біржових фондів.

Ухвалення заявок Комісією з бірж та цінних паперів (SEC) на запуск біткоїн-ETF спричинить зростання курсу BTC до $150 000 за монету. Такий прогноз зробив автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі на своїй сторінці у соцмережі X.

«Біткоїн-ETF. Радий, що купив багато років тому. Біткоїн незабаром досягне $150 000», – поділився прогнозом письменник.

Він також зауважив, що настав час купувати срібло, яке падає в ціні, і золото.

«Це всі добрі новини, за винятком невдах, які накопичують фальшиві паперові долари США. Я купуватиму більше золота, срібла та біткоїнів за фальшиві долари», – сказав Кійосакі.

Ситуація з курсом біткоїна сьогодні

За останні 24 години біткоїн зазнав значної волатильності після того, як X-акаунт SEC був скомпрометований і з'явилося хибне повідомлення про те, що всі заявки на ETF схвалено регулятором.

Спочатку курс досяг $48 100 за монету, а потім скоригувався до $44 000. Станом на вечір 10 січня біткоїн торгується по $45 145.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні прогнози Кійосакі

Варто зауважити, що Роберт Кійосакі раніше давав більш стримані прогнози щодо курсу BTC. Зокрема, він обіцяв головному цифровому активу зростання до $135 000.

На думку письменника, попри періодичну волатильність ринку Біткоїн зберігає статус провідного цифрового активу та розглядається багатьма як засіб збереження вартості та захисту від глобальної економічної нестабільності.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024