Роберт Кійосакі прогнозує біткоїн за $135 000

Роберт Кійосакі прогнозує біткоїн за $135 000

На думку письменника, біткоїн розглядається інвесторами як засіб захисту від глобальної економічної нестабільності.

Найближчим часом суттєво подорожчають золото, срібло та біткоїни. Відповідний прогноз зробив автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі на своїй сторінці в соцмережі X (Twitter).

«Золото скоро проб'є позначку в $2100, а потім злетить. Ви пошкодуєте, що не купили золото дешевше за $2000. Наступна зупинка золота – $3700. Біткоїн тестує $30 000. Наступна зупинка біткоїна $135 000. Срібло від $23 до $68 за унцію», – поділився думкою Кійосакі.

На думку письменника, попри періодичну волатильність ринку, Біткоїн зберігає статус провідного цифрового активу і розглядається багатьма як засіб збереження вартості та захисту від глобальної економічної нестабільності.

Хто такий Роберт Кійосакі

Роберт Кійосакі – автор світового бестселера «Багатий тато, бідний тато» та багатьох інших книг з фінансової грамотності. Він часто висловлюється на тему інвестування, фінансової незалежності та важливості освіти у цій галузі.

В останні роки Кійосакі активно обговорює можливості та ризики, пов'язані з біткоїном, підкреслюючи його потенціал як засобу збереження капіталу в умовах економічної нестабільності.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що він прогнозував раніше

Раніше Кійосакі висловив думку, що у разі краху світової економіки існує велика ймовірність, що курс BTC досягне $1 млн. Він також назвав золото та срібло «божими грошима», а біткоїни – «народними доларами».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024