США продадуть BTC на $130 млн, конфісковані у Silk Road

США продадуть BTC на $130 млн, конфісковані у Silk Road

Продаж відбудеться двома партіями – спочатку 2800 BTC, а потім ще 58 BTC.

Уряд США планує продати біткоїни на суму понад $130 млн, які були конфісковані у даркнет-маркетплейсу Silk Road. Про це повідомляє Blockworks.

Згідно з повідомленням на сайті Міністерства юстиції, американська влада має намір продати біткоїни двома лотами. Перший – це 2800 BTC на суму близько $129 млн. Другий у розмірі 58 BTC буде продано на суму близько $3 млн.

Ці біткоїни пов'язані з Раяном Фарасом, який минулого року був засуджений до 54 місяців в'язниці за звинуваченням у змові з метою відмивання грошей.

Фарас і його батько Джозеф планували «передати понад 2874 біткоїнів третій стороні, щоб ці кошти могли бути переказані на рахунок в іноземному банку».

Перша партія біткоїнів також була пов'язана із Шоном Бріджесом, колишнім агентом Секретної служби та членом балтиморської оперативної групи Silk Road.

Бріджеса було засуджено до шестирічного тюремного терміну у 2015 році у зв'язку з крадіжкою BTC під час розслідування урядом США діяльності маркетплейсу Silk Road.

Суд розпорядився конфіскувати всі біткоїни, вилучені у Фарасів, а Бріджес погодився добровільно передати викрадені біткоїни агентам США.

Звинувачення проти Фарасів

Справа Silk Road, яка протягом багатьох років привертає увагу громадськості, вийшла на новий виток після винесення вироку Фарасам. Раян Фарас, раніше засуджений у 2018 році, займався виготовленням і продажем рецептурних ліків через даркнет-майданчики, зокрема Silk Road, під псевдонімом Xanaxman. За даними слідства, Фарас отримав за ці операції понад 9138 біткоїнів, що еквівалентно приблизно $364 млн.

Однак влада спочатку змогла конфіскувати лише 24 BTC із цієї суми. У 2020 році Раян Фарас доручив своєму батькові переказати 2874 біткоїни спільнику за межі США.

Ця дія була пізніше визнана в їхніх угодах про визнання провини. В результаті останньої події 5 січня Раян Фарас отримав додаткові 54 місяці ув'язнення у федеральній в'язниці, а Джозефа Фараса було засуджено до 19 місяців з наступним дворічним звільненням під наглядом.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїни Silk Road

20 грудня 2023 року апеляційний суд США ухвалив остаточне рішення про конфіскацію 69 370 BTC та інших криптовалют, пов'язаних із маркетплейсом Silk Road. У документі, поданому в середу, засновника Silk Road Росса Ульбріхта зазначено як відповідача, а як позивача – уряд США.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024