США остаточно конфіскували біткоїни Silk Road

США остаточно конфіскували біткоїни Silk Road

Тепер американському уряду офіційно належать 69 370 BTC даркнет-маркетплейсу.

У середу, 20 грудня, апеляційний суд США прийняв остаточне рішення про конфіскацію 69 370 BTC та інших криптовалют, пов'язаних з маркетплейсом Silk Road, якого нині не існує. Про це повідомляє The Block.

Рішення вперше було винесено у серпні, але тепер воно набуде чинності згідно з поданою заявою до Окружного апеляційного суду США. У документі, поданому в середу, засновник Silk Road Росс Ульбріхт зазначений як відповідач, а як позивач – уряд США.

Згідно з початковим позовом, уряд США вже контролював цифрові активи Silk Road після того, як вони були передані анонімним учасником операції, який зламав майданчик Silk Road і отримав контроль над коштами.

У 2020 році міністерство юстиції США заарештувало і почало вимагати офіційну конфіскацію цифрових активів, які на той момент оцінювалися більш ніж у $1 млрд. Кількома днями раніше 69 369 біткоїнів було виведено з адреси гаманця майданчика.

Учасники ринку уважно стежать за рухом цих біткоїнів, оскільки їхній продаж може вплинути на курс BTC.

Про Silk Road і Росса Ульбріхта

Росс Ульбріхт, який відбуває довічне ув'язнення, заснував даркнет-маркетплейс Silk Road і керував ним з 2011 по 2013 рік. Сайт використовувався для продажу наркотиків і зброї та був закритий Федеральним бюро розслідувань після арешту Ульбріхта наприкінці 2013 року.

Ульбріхт погодився використати $3 млрд BTC для виплати боргу уряду США у 2022 році й також відмовився від прав на 69 470 BTC.

Маркетплейс Silk Road був першим місцем, де можна було витратити біткоїни. Від часу запуску Silk Road і до його закриття у 2013 році вартість біткоїна зросла з неповного $1 до $130.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

США в топі власників BTC

Завдяки конфіскованим біткоїнам, у тому числі й у Росса Ульбріхта, США опинилися в п'ятірці найбільших власників біткоїнів. Близько 15% биткоїнів, що видобули сьогодні, перебувають на зберіганні у десяти фізичних осіб та організацій. У розпорядженні американського уряду є 175 000 BTC.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024