Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Сема Бенкмана-Фріда визнали винним, резерви MicroStrategy зростають, White Paper Біткоїна вже 15 років, Marathon Digital майнить на звалищах, блок біткоїна здобув соло-майнер, Tether видав кредит європейському майнеру, у США політик приймає пожертвування у BTC.

Суд визнав винним засновника FTX

Колишнього генерального директора і засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда визнано присяжними винним за всіма сімома пунктами звинувачення під час судового процесу в Нью-Йорку після чотирьох годин обговорення.

Остаточний вирок суд має ухвалити 28 березня 2024 року.

Резерви MicroStrategy зросли до 158 400 BTC

Виробник програмного забезпечення для бізнес-аналітики, компанія MicroStrategy придбала 155 BTC на загальну суму $5,3 млн, поповнивши свої запаси до 158 400 біткоїнів.

Купівля відбулася, попри активне зростання курсу головного цифрового активу.

White Paper Біткоїна виповнилося 15 років

31 жовтня 2023 року виповнилося рівно 15 років від дня публікації White Paper Біткоїна. Це дев'ятисторінковий технічний документ, у якому автор головного цифрового активу Сатоші Накамото описав проєкт, його архітектуру та спосіб взаємодії з користувачами.

У документі Біткоїн представлений як ефективніша форма грошей, не пов'язана з традиційною банківською моделлю.

Своєю чергою голова Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслер привітав Біткоїн-спільноту з річницею White Paper Біткоїна.

Marathon Digital почав майнити на сміттєзвалищах

Майнінгова компанія Marathon Digital запустила пілотний проєкт з видобутку біткоїнів в американському штаті Юта. Він унікальний тим, що для майнінгу використовується метан, отриманий з відходів на сміттєзвалищах.

У межах тесту компанія вже розгорнула обладнання потужністю 280 кіловат. У цьому йому допомогла фірма Nodal Power, що спеціалізується на відновлюваній енергетиці.

Соло-майнер знову видобув блок біткоїна

Соло-майнер за допомогою свого обладнання з хешрейтом 11 PH/s 29 жовтня зміг включити блок до блокчейну Біткоїна. Майнер отримав винагороду у розмірі 6,25 BTC (близько $217 000) та комісійні 0,09 BTC. Обчислювальна потужність мережі на той момент становила 445,4 EH/s – один із найвищих показників за останній час.

Найбільший європейський майнер отримав $610 млн від Tether

Емітент стейблкоїнів Tether (USDT) надав 575 млн євро ($610 млн) у межах кредитної лінії німецькій майнінговій біткоїн-компанії Northern Data AG.

Залучені кошти Northern Data AG спрямує на розвиток свого бізнесу. Зокрема, головну увагу буде приділено придбанню додаткового обладнання та масштабуванню операцій з видобутку біткоїнів із використанням технології рідинного охолодження.

У США сенатор почав приймати пожертвування у BTC

Американський сенатор Тед Круз почав приймати біткоїни як пожертвування на свою передвиборчу кампанію.

Проведенню транзакцій сприятиме компанія OpenNode, що займається біткоїн-платежами. Пожертвування на користь кампанії сенатора можуть бути здійснені через основну мережу та за допомогою протоколу другого рівня Lightning Network.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024