Глава SEC відзначив річницю White Paper Біткоїна

Глава SEC відзначив річницю White Paper Біткоїна

Вітальний допис Гері Генслер опублікував на своїй сторінці у соцмережі Х.

Глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер привітав Біткоїн-спільноту з річницею White Paper Біткоїна. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

«Якби Сатоші Накамото на Гелловін був Сатоші Накамото, чи змогли б ми це визначити? З 15-річчям знаменитого White Paper Сатоші, з якого розпочалася криптовалюта», – написав Генслер.

Таке несподіване привітання глави SEC спричинило безліч дискусій у Біткоїн-ком'юніті, оскільки комісія має ухвалити рішення щодо численних заявок на біткоїн-ETF.

Річниця White Paper Біткоїна

Біткоїн-спільнота 31 жовтня 2023 року відзначила 15-річчя від дня публікації White Paper. Документ, опублікований Сатоші Накамото, започаткував нову еру цифрових транзакцій та децентралізованих фінансових систем.

Цей документ є детальним описом механізму роботи децентралізованої електронної грошової системи, де учасники могли обмінюватися коштами без потреби довіряти третім сторонам, таким як банки або платіжні системи.

Завдяки White Paper багато інженерів та розробників могли поглибити своє розуміння принципів роботи Біткоїна і почати створювати власні рішення на основі запропонованої концепції.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Останнє рішення SEC щодо біткоїн-ETF

Сьогодні на розгляді SEC знаходяться заявки від дев'яти компаній зі створення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF), серед яких компанія BlackRock. Комісія не поспішає ухвалювати остаточне рішення щодо будь-якої з них.

На думку багатьох експертів, схвалення створення нового біржового інструменту дозволить залучити нові інвестиції, що позитивно позначиться на курсі BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023