Глава SEC відзначив річницю White Paper Біткоїна

Глава SEC відзначив річницю White Paper Біткоїна

Вітальний допис Гері Генслер опублікував на своїй сторінці у соцмережі Х.

Глава Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер привітав Біткоїн-спільноту з річницею White Paper Біткоїна. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

«Якби Сатоші Накамото на Гелловін був Сатоші Накамото, чи змогли б ми це визначити? З 15-річчям знаменитого White Paper Сатоші, з якого розпочалася криптовалюта», – написав Генслер.

Таке несподіване привітання глави SEC спричинило безліч дискусій у Біткоїн-ком'юніті, оскільки комісія має ухвалити рішення щодо численних заявок на біткоїн-ETF.

Річниця White Paper Біткоїна

Біткоїн-спільнота 31 жовтня 2023 року відзначила 15-річчя від дня публікації White Paper. Документ, опублікований Сатоші Накамото, започаткував нову еру цифрових транзакцій та децентралізованих фінансових систем.

Цей документ є детальним описом механізму роботи децентралізованої електронної грошової системи, де учасники могли обмінюватися коштами без потреби довіряти третім сторонам, таким як банки або платіжні системи.

Завдяки White Paper багато інженерів та розробників могли поглибити своє розуміння принципів роботи Біткоїна і почати створювати власні рішення на основі запропонованої концепції.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Останнє рішення SEC щодо біткоїн-ETF

Сьогодні на розгляді SEC знаходяться заявки від дев'яти компаній зі створення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF), серед яких компанія BlackRock. Комісія не поспішає ухвалювати остаточне рішення щодо будь-якої з них.

На думку багатьох експертів, схвалення створення нового біржового інструменту дозволить залучити нові інвестиції, що позитивно позначиться на курсі BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024