SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF

SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF

Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відклала ухвалення рішення щодо кількох заявок на створення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF), включаючи компанію BlackRock. Про це повідомляє Cointelegraph.

Також стало відомо, що SEC відклала розгляд заявок щодо спотових біткоїн-ETF від компаній Invesco, Bitwise і Valkyrie, а аналітик Bloomberg ETF Джеймс Сейффарт прогнозує, що заявки компаній Fidelity, VanEck і WidsomTree також буде відкладено регулятором цінних паперів.

Останні відстрочення відбулися на два тижні раніше запланованого другого крайнього терміну для багатьох заявників, які очікували отримати відповідь від регулятора цінних паперів до 16–19 жовтня. Це може бути пов'язано із призупиненням роботи уряду США, що може статися 1 жовтня.

Розгляд SEC заявок щодо біткоїн-ETF

Наприкінці серпня закінчився перший термін, коли Комісія з цінних паперів і бірж мала прийняти рішення щодо заявок на спотові біржові біткоїн-фонди. Тоді SEC, як відомо, відклала розгляд заявок.

Між тим третій термін для семи компаній настає приблизно в середині січня, і він також може бути відкладений. SEC має ухвалити остаточне рішення не пізніше середини березня.

Наприкінці серпня ETF-аналітик Bloomberg Ерік Балчунас оцінив ймовірність затвердження спотового Bitcoin ETF до кінця 2023 року в 75% (порівняно з попереднім прогнозом у 65%). Головною причиною підвищення шансів він назвав рішучість, з якою Апеляційний суд США ухвалив рішення за позовом компанії Grayscale до SEC.

Далі Балчунас підвищив цю можливість до 95% до кінця 2024 року.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Рішення SEC щодо ARK 21Shares

26 вересня SEC ухвалила таке саме рішення щодо спотового біржового біткоїн-фонду від компанії ARK 21Shares, відклавши розгляд заявки до 10 січня 2024 року. Зокрема, комісія заявила, що призначає більш тривалий термін для ухвалення рішення про схвалення чи несхвалення запропонованої зміни правил, що дозволить розмістити спотовий BTC ETF компанії ARK 21Shares на біржі Cboe BZX.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023