SEC відклала заявку на біткоїн-ETF від ARK 21Shares

SEC відклала заявку на біткоїн-ETF від ARK 21Shares

Комісія вирішила відкласти заявку на максимально можливий термін – до 10 січня 2024 року.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відклала ухвалення рішення щодо спотового біржового біткоїн-фонду (ETF) від компанії ARK 21Shares до 10 січня 2024 року. Про це повідомляє Cointelegraph.

У повідомленні від 26 вересня SEC сповістила, що призначає триваліший термін для прийняття рішення про схвалення або несхвалення запропонованої зміни правил, що дозволить розмістити спотовий BTC ETF компанії ARK 21Shares на біржі Cboe BZX.

Попереднє відстрочення, оголошене комісією 11 серпня, дало регулятору час до 11 листопада, щоб вирішити, ухвалювати, не ухвалювати чи знову відкласти ухвалення рішення.

Затримка відбулася того ж дня, коли SEC відклала ухвалення рішення щодо ETF на біткоїн, що запропонував керуючий фондом GlobalX. Незрозуміло, чому комісія вирішила призначити більш тривалий термін для вирішення долі заявок на спотові біткоїн-ETF за кілька тижнів до настання подальших термінів їх подання у жовтні та листопаді – зазвичай регулятор чекав кілька днів до закінчення терміну подання заявок, щоб подати заяву про відстрочення.

Враховуючи додаткові 60 днів на розгляд заявки ARK 21Shares, остаточний термін подання заявки SEC для ARK 21Shares настане 10 січня 2024 року – через 240 днів після подання початкової заявки. Наступний останній термін для ETF компанії GlobalX настане 21 листопада.

На думку законодавців, SEC застосовує «непослідовні та дискримінаційні стандарти», схвалюючи ETF, прив'язані до криптовалютних ф'ючерсів, але не затверджуючи спотові інвестиційні інструменти.

Розгляд заявок на біткоїн-ETF

SEC 31 серпня оголосила про те, що вирішила утриматися від прийняття остаточного рішення щодо ухвалення спотового біткоїн-ETF. Вона подовжила термін подання коментарів, надавши можливість громадськості брати участь в обговоренні заявок.

Протягом останнього пів року до комісії подали близько 10 заявок на спотові біткоїн-ETF. Потенційне схвалення хоча б деяких із них може слугувати поштовхом до залучення інституційних інвесторів та до активних операцій із біржовими продуктами на основі біткоїна.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Критика влади США з боку Ark Invest

Головний ф'ючерсний аналітик Ark Invest Бретт Вінтон розкритикував політику керівництва США щодо Біткоїна, зазначивши, що владі краще прийняти цей цифровий актив, ніж намагатися жорстко його контролювати. Він наголосив, що спроби влади США підпорядкувати Біткоїн суперечать довгостроковим стратегічним інтересам держави.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023