Резерви MicroStrategy зросли до 158 400 BTC

Резерви MicroStrategy зросли до 158 400 BTC

Компанія докупила ще 155 біткоїнів, що коштувало їй $5,3 млн.

Виробник програмного забезпечення для бізнес-аналітики, компанія MicroStrategy придбала 155 BTC на загальну суму $5,3 млн, поповнивши свої запаси до 158 400 біткоїнів. Про це розповів засновник і голова ради директорів компанії Майкл Сейлор, передає Bitcoin Magazine.

Купівля відбулася, попри активне зростання курсу головного цифрового активу. Станом на ранок 2 жовтня біткоїн торгується вище за $35 000.

«Ми ще збільшили загальну кількість біткоїнів у наших руках до 158 400 BTC, додавши 6067 BTC з кінця другого кварталу. Наше прагнення купувати й утримувати біткоїни залишається твердим, особливо на тлі багатообіцяючих перспектив розширення інституційного використання», – заявив фінансовий директор MicroStrategy Ендрю Канг.

Біткоїн-стратегія MicroStrategy

Компанія вперше вийшла на ринок біткоїнів у серпні 2020 року, витративши $250 млн на покупку BTC. З того часу компанія постійно поповнювала свої запаси монет, створюючи резерв. Згідно з останніми даними, MicroStrategy придбала сумарно 158 400 біткоїнів на суму понад $5,4 млрд.

MicroStrategy має намір продовжувати свою агресивну стратегію інвестування в очікуванні ймовірного схвалення заявок щодо спотового біткоїн-ETF Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC).

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Які прогнози щодо курсу BTC

Стратегія MicroStrategy виявиться дуже виграшною, якщо здійсниться прогноз компанії Bernstein, згідно з яким курс біткоїна може зрости до $150 000 до 2025 року. Аналітики вважають такий сценарій можливим у разі схвалення запуску спотового біржового біткоін-фонду з боку SEC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023