Bernstein вірить у біткоїн по $150 000

Bernstein вірить у біткоїн по $150 000

У компанії вважають, що каталізатором зростання курсу BTC стане схвалення заявок на запуск біткоїн-ETF.

Курс біткоїна може зрости до $150 000 до 2025 року, якщо Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалить запуск спотових біржових біткоїн-фондів. Відповідний прогноз зробив аналітик компанії Bernstein Гаутам Чхугані, повідомляє CNBC.

Чхугані вважає, що SEC схвалить заявки на спотові біткоїн-ETF до першого кварталу 2024 року. Це дозволить традиційним інвесторам отримати доступ до біткоїнів безпосередньо зі своїх інвестиційних портфелів. Схожим продуктом є фонд Grayscale's Bitcoin Trust або GBTC, в якому в даний час знаходиться близько 3% біткоїнів. Запуск ETF дозволить акумулювати до 10% від загальної пропозиції BTC.

«Вам може не подобатися біткоїн, але неупереджений погляд на нього як на товар говорить про те, що настав розворот циклу. Хороша ідея хороша лише настільки, наскільки вона є своєчасною – схвалення SEC ETF від провідних світових управляючих активами (BlackRock, Fidelity тощо), схоже, неминуче», – зазначив Чхугані.

Про компанію Alliance Bernstein

AllianceBernstein (AB) – американська інвестиційна компанія, що належить французькій страховій групі AXA. З'явилася в 2000 році в результаті об'єднання Sanford C. Bernstein & Company (заснованої в 1967) і Alliance Capital (заснованої в 1971 році американською дочірньою компанією групи AXA).

Компанія надає інвестиційні послуги як фінансовим інститутам, так і приватним клієнтам, використовуючи інвестиційні фонди. Також компанія надає аналітичні та брокерські послуги.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ранні прогнози

У вересні аналітики AB прогнозували, що галузь керування біткоїн-фондами в найближчі п'ять років зросте до $650 млрд. Наразі обсяг сектору керування біткоїн-фондами становить близько $45–50 млрд.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023