Alliance Bernstein вважає, що обсяг біткоїн-фондів досягне $650 млрд

Alliance Bernstein вважає, що обсяг біткоїн-фондів досягне $650 млрд

Зростанню галузі сприятиме прийняття біткоїна інституційними компаніями з Волл-стріт.

Інвестиційна компанія Alliance Bernstein (AB) прогнозує, що галузь управління біткоїн-фондами протягом найближчих п'яти років може збільшитися до $650 млрд. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

AB зробила прогноз на тлі останніх подій, які посилили перспективи інституційного прийняття біткоїна компаніями з Волл-стріт. За оцінками AB, тепер обсяг сектору управління біткоїн-фондами становить близько $45–50 млрд. Проте аналітики компанії стверджують, що до 2028 року ця цифра може збільшитися до понад $500 млрд. Така трансформація означатиме перехід до цілком формалізованого та регульованого сектору управління активами.

Прогнозований попит, що сприятиме такому зростанню, формуватиметься з різних джерел, охоплюючи інвестиційних консультантів, послуги з управління станом, продукти private banking, а також підвищення доступності біржових біткоїн-фондів (ETF) через прямі брокерські рахунки.

Важливо відзначити, що останні події значно поліпшили перспективи біткоїн-ETF. Такі традиційні фінансові важкоатлети, як Blackrock і Fidelity, а також інші компанії, подали заявки на схвалення до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Крім того, судові рішення, зокрема справа Grayscale, змусили SEC переглянути свою позицію щодо біткоїн-ETF.

Тепер, на думку AB, ймовірність схвалення SEC на початок 2024 року суттєво зросла.

Що потрібно знати про Alliance Bernstein

AllianceBernstein – американська інвестиційна компанія. Контрольний пакет акцій належить французькій страховій групі AXA. Сьогодні вона управляє активами на суму $646 млрд. AB засновано 2000 року в результаті об'єднання Sanford C. Bernstein & Company та Alliance Capital.

Інвестиційні послуги надаються як фінансовим інститутам, так і приватним клієнтам через інвестиційні фонди. Також компанія надає аналітичні та брокерські послуги.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Розгляд заявок з боку SEC

Комісія поки не поспішає зі схваленням заявок на біткоїн-ETF, поданих раніше низкою компаній. Останнє рішення, яке ухвалила SEC, – відклала заявку від компанії ARK 21Shares до 10 січня 2024 року.

На думку законодавців, SEC застосовує «непослідовні та дискримінаційні стандарти», схвалюючи ETF, прив'язані до криптовалютних ф'ючерсів, але не затверджуючи спотові інвестиційні інструменти.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023