У США сенатор почав приймати пожертвування у BTC

У США сенатор почав приймати пожертвування у BTC

Пожертвування на користь кампанії Теда Круза приймають як через основну мережу, так і за допомогою Lightning Network.

Американський сенатор Тед Круз почав приймати біткоїни як пожертвування на свою передвиборчу кампанію. Про це повідомляється на офіційному сайті політика.

Проведенню транзакцій сприятиме компанія OpenNode, що займається біткоїн-платежами. Пожертвування на користь кампанії сенатора можуть бути здійснені через основну мережу та за допомогою протоколу другого рівня Lightning Network.

В останні кілька років Круз активно виступав у сенаті на підтримку біткоїна, переважно у сфері енергетики, де, за його словами, Біткоїн-індустрія «приносить величезну користь Техасу й усій країні».

Політик хоче очолити роботу з освіти та підвищення поінформованості про біткоїни. За його словами, у сенаті є люди, які не зможуть пояснити, «що таке Біткоїн».

Хто такий Тед Круз

Тед Круз – американський політик і член Республіканської партії, який представляє штат Техас у Сенаті США з 2013 року. Відомий своїми консервативними поглядами, Круз також зарекомендував себе як прихильник технології блокчейн та децентралізованих систем платежів, таких як біткоїн, бачачи в них потенціал для зміцнення економічної свободи та інновацій.

Його позиція відображає зростаючий інтерес до технологічних інновацій серед законодавців та їхнє бажання інтегрувати ці технології в національну економіку з огляду на їхній можливий вплив на фінансову незалежність і конкурентоспроможність.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ставлення до Біткоїн-індустрії

Тед Круз переконаний, що розвиток майнінгу в Техасі може не лише залучити в регіон нові галузеві компанії, а й зробити США лідером в індустрії, що розвивається.

Як відомо, для Техасу характерні суворі погодні умови. Наприклад, це літо у штаті видалося аномально спекотним. У таких випадках енергосистема Техасу змушена вживати надзвичайних заходів через навантаження на свої ресурси.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023