Marathon Digital почав майнити на сміттєзвалищах

Marathon Digital почав майнити на сміттєзвалищах

Такий метод видобутку біткоїнів не лише вигідний, а й корисний для екології.

Майнінгова компанія Marathon Digital запустила пілотний проєкт з видобутку біткоїнів у американському штаті Юта. Він унікальний тим, що для майнінгу використовується метан, отриманий з відходів на сміттєзвалищах, повідомляється на офіційному сайті компанії.

Marathon Digital у межах тесту вже розгорнув обладнання потужністю 280 кіловатів. У цьому йому допомогла фірма Nodal Power, що спеціалізується на відновлюваній енергетиці.

«Пілотний проєкт Marathon є частиною ширшої ініціативи, що проводиться компанією з метою перевірки її здатності вловлювати метан, що виділяється на звалищах, перетворювати його на електрику, а потім використовувати цю електрику для живлення майнерів біткоїнів», – заявили в компанії.

За допомогою «сміттєвого» майнінгу Marathon Digital намагається диверсифікувати свою діяльність, знизивши витрати на електроенергію, а також використовуючи унікальні аспекти майнінгу для поліпшення навколишнього середовища.

Шкода метану та його «майнінгові» перспективи

Метан – це парниковий газ, який у 84 рази шкідливіший для атмосфери, ніж вуглекислий газ. Проблеми, пов'язані з метаном, ускладнюються витоками з нафтогазової інфраструктури, звалищ, сільськогосподарських об'єктів та інших джерел.

Уловлювання та утилізація цього газу перед тим, як він досягне атмосфери, вкрай важливі для скорочення негативного впливу на клімат, а також для зниження потенційного впливу на якість повітря. Водночас метан може бути джерелом недорогої електроенергії, якщо задіяти для цього спеціалізоване обладнання.

Тому використання метану як джерела енергії для майнінгу біткоїнів може бути не лише вигідним для майнерів, а й корисним для екології.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Успіхи Marathon Digital

У вересні Marathon Digital видобув 1242 BTC, що на 245% більше, ніж роком раніше. Таке значне зростання відбулося насамперед завдяки збільшенню хешрейту компанії на 508%. У компанії задоволені такими результатами та планують розширити майнінг у регіонах із дешевими джерелами відновлюваної енергії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024