Великі майнери збільшили видобуток біткоїнів у вересні

Великі майнери збільшили видобуток біткоїнів у вересні

Провідні компанії нарощують виробничі потужності та максимізують прибуток.

У вересні публічні майнінгові компанії Marathon Digital, Riot Platforms та CleanSpark значно збільшили видобуток біткоїнів, що позитивно вплинуло на ціни їхніх акцій. Про це повідомляє Cointelegraph.

Минулого місяця Marathon Digital видобув 1242 BTC, що на 245% більше, ніж рік тому. Таке значне зростання відбулося в першу чергу завдяки збільшенню хешрейту компанії на 508%. Генеральний директор Marathon висловив задоволення досягненням своєї мети й розповів про плани розширити майнінг у регіонах з дешевими джерелами відновлюваної енергії.

У вересні Riot Platforms також збільшила виробництво біткоїнів на 9% у порівнянні з попереднім місяцем – 362 BTC, при цьому стратегічно скоротивши майнінгові операції.

CleanSpark досягла найкращих показників за квартал і фінансовий рік в історії, видобувши 643 BTC у вересні й 6903 BTC за фінансовий рік з жовтня 2022 по вересень 2023 року. Компанія пояснила свій успіх підвищенням ефективності, низькими витратами на електроенергію та роботою обладнання на максимальній потужності.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка акцій

Акції більшості майнерів не просто демонструють стале зростання, а навіть випереджають динаміку курсу біткоїна від початку року. Акції Marathon Digital додали у ціні 121% протягом поточного року.

Riot Platforms досягла навіть кращої динаміки своїх цінних паперів – +163% від початку року, а акції CleanSpark зросли на 81%. На цьому тлі один із лідерів сегмента Core Scientific планує вийти з процедури банкрутства й поновити активну діяльність.

Собівартість видобутку

Наразі собівартість видобутку монет за умов використання новітнього обладнання й дешевих джерел енергії становить близько $15 000. Але після халвінгу вона зросте до $30 000. Проте інвестиції майнерів у нарощування потужностей свідчать про те, що вони очікують на зростання курсу BTC у 2024-2025 роках.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024