Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Курс BTC підскочив через фейк про ETF, Tesla не витрачає свої біткоїни, складність майнінгу зросла, влада США накопичила 200 000 BTC, Ferrari продають авто за біткоїни, Marathon зберігатиме BTC у Fidelity.

У Blackrock пояснили зростання курсу BTC через фейк про ETF

Зростання курсу біткоїна, викликане фейковим повідомленням про схвалення спотового біржового біткоїн-фонду (ETF), є прикладом інтересу до головного цифрового активу, що накопичився, пояснили в компанії Blackrock.

Внаслідок різкого стрибка курсу BTC за останню добу біткоїн-трейдери втратили $95,35 млн. 16 жовтня курс біткоїна злетів до $30 000, а потім миттєво обвалився до $27 900. Станом на вівторок, 17 жовтня, головний цифровий актив торгується на позначці $28 400.

Tesla продовжує зберігати BTC

Виробник електрокарів компанія Tesla, що належить американському бізнесменові Ілону Маску, продовжує зберігати свої біткоїни вже п'ятий квартал поспіль.

Згідно з опублікованими даними, станом на 30 вересня Tesla володіла цифровими активами на суму $184 млн. Останні квартальні результати означають, що компанія не купувала і не продавала біткоїни з моменту продажу близько 75% своїх активів у другому кварталі 2022 року, коли вона виручила $936 млн за понад 30 000 BTC.

В Україні врегулюють управління конфіскованими біткоїнами

В Україні підготують правовий механізм для управління заарештованими біткоїнами та криптовалютами. У відомстві зазначили, що відсутність правового регулювання у сфері управління цифрових активів змушує зацікавлені сторони шукати для себе зиск у цій ситуації.

Складність майнінгу рекордно зросла

Черговий перерахунок складності майнінгу відбувся у понеділок, 16 жовтня, після чого показник зріс відразу на 6,47% – до історичного рівня 61,03 T.

Згідно з оновленими показниками хешрейт досяг позначки 436,89 EH/s. При цьому в середньому на видобуток одного блоку зараз йде 9 хвилин 24 секунди. Варто також зауважити, що приріст складності майнінгу продемонстрував максимальне значення з 24 березня.

Влада США володіє 200 000 BTC

Американська влада є власниками 200 000 BTC, що робить США одним з найбільших власників біткоїнів у світі.

Згідно з опублікованими даними, федеральний уряд США володіє біткоїнами на суму близько $5 млрд. Зокрема, американська влада провела три конфіскації цифрових активів, у результаті яких сумарно вилучила 200 000 BTC.

Ferrari почала продавати авто за біткоїни

Компанія Ferrari почала приймати оплату в біткоїнах та криптовалютах за свої автомобілі у США і збирається розширити цю послугу на європейський ринок.

За словами директора з маркетингу компанії Енріко Галлієри, майнери біткоїнів докладають зусиль для зниження вуглецевого сліду за рахунок впровадження нового програмного забезпечення та ширшого використання відновлюваних джерел.

Fidelity зберігатиме біткоїни Marathon

Майнінгова компанія Marathon Digital домовилася з компанією Fidelity Digital Asset про зберігання частини своїх біткоїнів.

У Marathon уточнили, що зовсім нещодавно всі свої біткоїни компанія зберігала на рахунках одного кастодіального сервісу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024