Ferrari почала продавати авто за біткоїни

Ferrari почала продавати авто за біткоїни

Поки спорткари за BTC можна придбати лише в США, але послугу планують розширити на Європу.

Компанія Ferrari почала приймати оплату в біткоїнах і криптовалютах за свої автомобілі в США та збирається розширити цю послугу на європейський ринок. Про це повідомляє Reuters.

За словами директора з маркетингу компанії Енріко Галлієри, майнери біткоїнів докладають зусиль для зниження вуглецевого сліду за рахунок впровадження нового програмного забезпечення та ширшого використання відновлюваних джерел.

«Наша мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2030 року на всіх етапах», – наголосив Галлієра.

Він також зазначив, що багато заможних клієнтів побудували свій бізнес на цифрових активах. Інші – більш традиційні інвестори, які хочуть диверсифікувати свої портфелі.

У першій половині цього року Ferrari поставила понад 1800 автомобілів у США. Галлієра не повідомив, скільки автомобілів Ferrari розраховує продати за допомогою криптовалют. За його словами, портфель замовлень компанії є досить великим і цілком забезпеченим до 2025 року, тому компанія збирається протестувати нову форму оплати.

«Це допоможе нам встановити зв'язок з людьми, які необов'язково є нашими клієнтами, але можуть дозволити собі Ferrari», – сказав представник Ferrari.

На початковому етапі у США Ferrari звернулася до одного з найбільших платіжних процесорів BitPay, який дозволить проводити транзакції в біткоїні та криптовалютах.

«Це була одна з наших головних цілей: уникнути того, щоб і наші дилери, і ми самі безпосередньо працювали з криптовалютами і були захищені від їхніх різких коливань», – сказав Галлієра.

Перший автодилер

Прийняття біткоїна автодилерами – не просто світовий тренд. Для представників автобізнесу це також спосіб виділитися на ринку, пропонуючи інноваційні методи оплати та залучаючи нову аудиторію, яка активно використовує та підтримує біткоїни. Так, біткоїн-транзакції набагато швидші за традиційні платежі і можуть здійснюватися без посередників, що знижує комісії та прискорює процес оплати.

Першим автодилером, який вирішив приймати до оплати BTC, став центр Lamborghini Newport Beach у Каліфорнії. У грудні 2013 року він оголосив про продаж автомобіля Tesla Model S за біткоїни. Роздрібна ціна Tesla Motors Model S становила $57 400.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як ще купити авто за BTC

За біткоїни можна придбати також автомобілі Honda. Зокрема, за цифрові валюти можна сплатити лізинг чи оренду автомобіля та мотоцикла. Як і з Ferrari, на початковому етапі послуга буде доступна лише у США. Але пізніше список доступних країн обіцяють розширити.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024