Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC

Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC

Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити.

Компанія Honda Motor Co. та платіжна платформа FCF Pay уклали договір, згідно з яким клієнти автовиробника зможуть купувати машини й іншу продукцію за біткоїни. Про це повідомляється на сторінці FCF Pay у соцмережі X (Twitter).

За допомогою біткоїна та криптовалют також можна оплатити лізинг чи оренду автомобіля та мотоцикла. На початковому етапі послуга буде доступна лише у США. Але пізніше список доступних країн обіцяють розширити. Комісія платформи становитиме 2%, а також мінімальний збір.

Що потрібно знати про FCF Pay

Платіжна система FCF Pay надає можливість використовувати біткоїни та криптовалюту в разі купівлі товарів і послуг як для фізосіб, так і для бізнесу, надаючи рішення «все в одному», що дозволяє приймати як криптовалютні, так і фіатні платежі.

Минулого тижня стало відомо, що завдяки інтеграції платіжної блокчейн-системи з найбільшим гонконгським банком HSBC клієнти фінустанови можуть погашати кредити за допомогою біткоїна та криптовалют.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Авто за біткоїни

Перший автомобіль, придбаний за біткоїни, – Toyota Prius. Купив цю машину мешканець Флориди у 2013 році.

На конференції Bitcoin 2023 у Майамі цю Toyota представив генеральний директор BTC Inc. та Bitcoin Magazine Девід Бейлі. 21 травня авто було продано під час аукціону за 1,2 BTC ($30 172 за курсом на той час).

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023