Клієнти HSBC можуть погашати кредити біткоїнами

Клієнти HSBC можуть погашати кредити біткоїнами

Нова послуга стала доступною завдяки запровадженню платіжної системи FCF Pay.

Клієнти найбільшого гонконгського банку HSBC тепер можуть погашати кредити за допомогою біткоїна та криптовалют. Ця послуга стала можливою завдяки інтеграції платіжної блокчейн-системи FCF Pay, повідомляється на сторінці фірми в соцмережі X (Twitter).

«Ми раді повідомити, що клієнти HSBC можуть оплачувати свої іпотечні рахунки та кредити криптовалютою через FCF Pay», – йдеться у повідомленні платіжної системи.

Що таке FCF Pay

French Connection Finance (FCF) – це група компаній, що включає канадську компанію з розроблення програмного забезпечення та різні інші ТОВ по всьому світу. Платіжна система FCF Pay надає можливість як для фізосіб використовувати біткоїни та криптовалюту під час купівлі товарів і послуг, так і для бізнесу, надаючи рішення «все в одному», що дозволяє приймати як криптовалютні, так і фіатні платежі.

FCF Pay минулого тижня запустила свою систему Crypto Bill Payments. Як повідомляється, цей продукт дозволяє користувачам оплачувати рахунки приблизно 21 000 компаній і навіть державних органів США за допомогою біткоїнів та криптовалют.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Торгівля біткоїн-ETF

Попри відсутність заборони на біткоїни та криптовалюти в Гонконгу, великі банки, як і раніше, неохоче обслуговують клієнтів через побоювання з приводу можливих юридичних наслідків. Тим не менш HSBC активно йде назустріч своїм клієнтам, він став першим банком тут, який дозволив купувати та продавати біржові продукти цифрових активів, зареєстрованих на гонконгській біржі.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023