HSBC дозволив клієнтам торгувати біткоїн-ETF

HSBC дозволив клієнтам торгувати біткоїн-ETF

Клієнти зможуть торгувати біржовими фондами, зареєстрованими на гонконгській біржі.

Найбільший банк Гонконгу HSBC дозволив своїм клієнтам торгувати біткоїн-ETF, зареєстрованим на гонконгській біржі. Про це повідомляє Coinpage.

Станом сьогодні на біржі Гонконгу торгуються такі біржові фонди: CSOP Bitcoin Futures ETF та Samsung Bitcoin Futures Active ETF.

Це рішення дозволить HSBC стати першим банком у Гонконгу, який дозволив своїм клієнтам купувати біржові продукти цифрових активів.

Відношення банків Гонконгу до цифрових валют

Незважаючи на відсутність заборони на біткоїни та криптовалюти в Гонконгу, великі банки, як і раніше, неохоче обслуговують клієнтів через побоювання з приводу можливих юридичних наслідків, якщо ці клієнти займатимуться відмиванням грошей або іншою незаконною діяльністю через компанії з цифрової індустрії.

Тому регулятори Гонконгу чинять тиск на банки, змушуючи їх координувати роботу з місцевими біткоїн-фірмами. Зокрема, валютне управління Гонконгу (HKMA) розкритикувало таких гігантів, як HSBC і Standard Chartered за їхнє небажання обслуговувати користувачів цифрових валют.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Політика регулювання

Гонконг оприлюднив план, згідно з яким він має намір перетворитися на хаб для компаній, що працюють із цифровими активами.

Поки що сектор розвивається не так швидко через складнощі у встановленні належних банківських процесів для базових потреб, таких як зарплатні рахунки та суворі правила KYC.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024