HSBC дозволив клієнтам торгувати біткоїн-ETF

HSBC дозволив клієнтам торгувати біткоїн-ETF

Клієнти зможуть торгувати біржовими фондами, зареєстрованими на гонконгській біржі.

Найбільший банк Гонконгу HSBC дозволив своїм клієнтам торгувати біткоїн-ETF, зареєстрованим на гонконгській біржі. Про це повідомляє Coinpage.

Станом сьогодні на біржі Гонконгу торгуються такі біржові фонди: CSOP Bitcoin Futures ETF та Samsung Bitcoin Futures Active ETF.

Це рішення дозволить HSBC стати першим банком у Гонконгу, який дозволив своїм клієнтам купувати біржові продукти цифрових активів.

Відношення банків Гонконгу до цифрових валют

Незважаючи на відсутність заборони на біткоїни та криптовалюти в Гонконгу, великі банки, як і раніше, неохоче обслуговують клієнтів через побоювання з приводу можливих юридичних наслідків, якщо ці клієнти займатимуться відмиванням грошей або іншою незаконною діяльністю через компанії з цифрової індустрії.

Тому регулятори Гонконгу чинять тиск на банки, змушуючи їх координувати роботу з місцевими біткоїн-фірмами. Зокрема, валютне управління Гонконгу (HKMA) розкритикувало таких гігантів, як HSBC і Standard Chartered за їхнє небажання обслуговувати користувачів цифрових валют.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Політика регулювання

Гонконг оприлюднив план, згідно з яким він має намір перетворитися на хаб для компаній, що працюють із цифровими активами.

Поки що сектор розвивається не так швидко через складнощі у встановленні належних банківських процесів для базових потреб, таких як зарплатні рахунки та суворі правила KYC.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024