Акції Coinbase дешевшають через Чиказьку товарну біржу

Акції Coinbase дешевшають через Чиказьку товарну біржу

CME збирається додати до свого функціонала спотову торгівлю біткоїнами.

Акції біржі Coinbase подешевшали на 8% до $202 вранці в четвер, 16 травня, після повідомлення про те, що Чиказька товарна біржа (CME) збирається незабаром запропонувати спотову торгівлю біткоїнами. Про це повідомляє CoinDesk.

Чиказька біржа CME, історія якої налічує понад століття, є найбільшою ф'ючерсною біржею й фінансовим центром у світі. До недавнього часу Coinbase отримувала значні прибутки від того, що була найбільш популярною біткоїн-біржею в США, але ця перевага може змінитися, якщо на цей ринок вийде CME.

Які переваги у Чиказької товарної біржі

Американські регулятори визначили CME як «системно важливе підприємство фінансового ринку», що означає, що вона підлягає більш суворому нагляду. Багато інвесторів також припускають, що це означає, що уряд ніколи не допустить банкрутства CME у випадку фінансового тиску.

CME вже є найбільшою біржею ф'ючерсів на біткоїн за відкритим інтересом в США.

Біржа заявила, що проводить зустрічі з трейдерами, які бажають торгувати біткоїнами на регульованому ринку.

Нещодавно запущені спотові біржові біткоїн-фонди (ETF) дали трейдерам безпечніший спосіб інвестувати в токен, яким скористалися понад 500 установ лише за перші три місяці існування, вклавши у фонди понад $10 млрд. Решта, понад $40 млрд, надійшла від роздрібних трейдерів.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми Coinbase

Зауважимо, що Coinbase також час від часу стикається з низкою технічних проблем, які зрештою впливають на її роботу.

Так, нещодавно біржа зазнала масштабного збою, що зробило її послуги недоступними для десктопних та мобільних пристроїв.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024