На біржі Coinbase стався масштабний збій

На біржі Coinbase стався масштабний збій

Платформа стала недоступною для десктопних та мобільних пристроїв.

Американська біржа Coinbase зазнала масштабного збою, що зробило її послуги недоступними для десктопних та мобільних пристроїв. Про це торгова платформа повідомила на офіційному сайті.

Збій стався рано вранці 14 травня і триває досі. При спробі зайти на сайт в цей час з’являється повідомлення про помилку «503 Service Temporarily Unavailable» («Сервіс тимчасово недоступний»). Як вважають спеціалісти, найбільш вірогідною причиною того що сталося є те, що сервери знаходяться на технічному обслуговуванні або перевантажені.

На біржі Coinbase стався масштабний збій
Повідомлення на сайті біржі. Джерело: Coinbase

Офіційна служба підтримки Coinbase Support заявила, що визначають причину збою та працюють над її вирішенням. Також запевнили, що кошти користувачів у безпеці.

Про Coinbase

Coinbase – одна з найбільших та найстаріших бірж у Біткоїн-індустрії. Ще у 2012 році проєкт на стадії розробки підтримав бізнес-інкубатор Y Combinator під керівництвом Пола Грема. У жовтні 2012 року на торговельному майданчику стартували перші операції з BTC. До Браяна Армстронга як співзасновник приєднався Фред Ерсам.

У листопаді 2018 року платформа Coinbase оцінювалася вже у $8 млрд, що було у вісім разів більше за ту мету, яку собі ставив Браян Армстронг.

Сьогодні Coinbase – друга за величиною торгового обсягу біржа після Binance і третя за загальним балансом біткоїнів у світі.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Збої в роботі біржі

Зазначимо, що це не перший такий масштабний збій в історії Coinbase. Минулого разу, 28 лютого, стався масштабний збій саме під час ралі курсу біткоїна, внаслідок чого акаунти багатьох користувачів виявилися також заблокованими.

Армстронг пояснив перебої «великим сплеском трафіку», який перевантажив інфраструктуру біржі.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024