Coinbase не витримала активності трейдерів

Coinbase не витримала активності трейдерів

На біржі виникли збої у зв'язку зі сплеском трафіку, спровокованого зростанням курсу BTC.

В одній із найбільших бірж Coinbase у середу, 28 лютого, стався масштабний збій саме під час ралі курсу біткоїна, внаслідок чого акаунти багатьох користувачів виявилися заблокованими. Цю інформацію підтвердив і генеральний директор торговельного майданчика Браян Армстронг на своїй сторінці у соцмережі X.

Армстронг пояснив перебої «великим сплеском трафіку», який перевантажив інфраструктуру біржі. Несподіваний наплив користувачів, які намагаються купити, продати або обміняти біткоїн, перевантажив сервери Coinbase, що призвело до проблем зі зв'язком у багатьох клієнтів.

«Ми знаємо, що деякі користувачі можуть бачити нульовий баланс на своїх рахунках Coinbase та отримувати помилки під час купівлі чи продажу. Наша команда проводить розслідування та найближчим часом надасть оновлену інформацію. Ваші активи у безпеці», – заявили у Coinbase.

У минулому ця біржа вже стикалася з подібними збоями в періоди сильної волатильності на ринку, що викликало критику з боку користувачів та галузевих спостерігачів.

Що відбувалося з курсом

У другій половині дня 28 лютого курс біткоїна почав активно зростати, спочатку перевищивши позначку $60 000, потім піднявся до $64 000. Після досягнення піку вартість монети скоригувалась до $59 000 і сьогодні знову торгується вище за $62 500.

На думку експертів, зростаючий обсяг торгів ETF на основі біткоїна вказує на «сильні бичачі настрої» інституціональних гравців. Серед каталізаторів зростання вказують також і халвінг, який наближається.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Відтік біткоїнів з Coinbase

Варто також зазначити, що нещодавно біржа зіткнулася із масовим відпливом коштів. Півтора тижні тому, 17 лютого, користувачі вивели з біржі Coinbase 18 000 біткоїнів на суму близько $1 млрд. У результаті кількість біткоїнів на торговельному майданчику впала до найнижчого значення за дев'ять років. Переміщення китами своїх запасів BTC із централізованих бірж вважається бичачою ознакою, оскільки менше монет доступно для продажу.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024