Майнер CleanSpark поглинає китайську компанію MineOne

Майнер CleanSpark поглинає китайську компанію MineOne

Американська компанія збирається збільшити хешрейт завдяки обладнанню китайських майнерів.

Китайська майнінгова компанія MineOne, яка опинилася у центрі уваги Адміністрації президента США Джо Байдена через близьке розташування до авіабази, виявилася у стадії продажу американській фірмі CleanSpark. Про це повідомляє CoinDesk.

Як з’ясувалось, 9 травня американська публічна майнінгова компанія CleanSpark оголосила про купівлю об'єктів, які займаються видобутком біткоїнів у Вайомінгу потужністю 75 МВт, за $18,75 млн.

«Тепер це третій штат у нашому портфелі власних та керованих підприємств з видобутку біткоїнів. Очікується, що угода буде укладена через 45 днів, і ми плануємо розпочати роботу незабаром після її закриття. Це надасть можливість розширити потужності ще на 55 МВт, що в цілому складе більш як 7 EH/s», - йдеться на сторінці CleanSpark у соцмережі X.

В компанії зізнались, що розпорядження Байдена викликало «певне занепокоєння» щодо завершення угоди. Але разом з тим з порозумінням поставились до реакції з боку американської влади.

«Наявність дата-центру, що належить Китайській комуністичній партії, поряд з таким об'єктом, як Warren (військова авіабаза. – Ред.), де розміщується частина національних сил міжконтинентальних балістичних ракет, є законною причиною для занепокоєння, що і зазначено в указі президента», - підкреслили представники компанії.

Масштабування бізнесу CleanSpark

У січні фірма CleanSpark уклала стратегічну угоду з виробником майнерів Bitmain, у межах якої вона має намір придбати до 160 000 «асіків» до кінця року. Вартість операції становила $193,2 млн. Постачання очікується в період з квітня по червень 2024 року.

CleanSpark також збирається створити власний торговельний майданчик, щоб максимізувати прибуток від продажу власних біткоїн-резервів.

За даними брокера Bernstein, CleanSpark одна з небагатьох майнінгових компаній, до акцій якої інвесторам слід приділити увагу.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Конфлікт з MineOne

В США заборонили майнінговій компанії MineOne володіти нерухомістю у штаті Вайомінг. Насамперед тут йдеться про захист критично важливих активів поблизу військово-повітряної бази.

За наказом президента Сполучених Штатів, MineOne має вивезти все обладнання, протягом 90 днів, що підлягає перевірці з боку Комітету з іноземних інвестицій у США (CFIUS).

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024