CleanSpark планує вп'ятеро наростити хешрейт

CleanSpark планує вп'ятеро наростити хешрейт

Компанія уклала стратегічну угоду з виробником майнінгового обладнання Bitmain.

Американська компанія CleanSpark Inc., що займається видобутком біткоїнів, оголосила про укладення стратегічної угоди з виробником «асіків» Bitmain, у межах якої вона має намір придбати до 160 000 ASIC-майнерів до кінця 2024 року. Про це йдеться на офіційному сайті CleanSpark.

Згідно із заявою від 8 січня, компанія вже придбала 60 000 пристроїв Bitmain S21 за ціною $16,10 за терахеш. Вартість операції становила $193,2 млн. Постачання очікується в період з квітня по червень 2024 року.

Компанія також має можливість скористатися стратегічним опціоном на купівлю ще 100 000 пристроїв за ціною $16 за терахеш до кінця 2024 року. Якщо всі 160 000 майнерів буде встановлено, CleanSpark очікує, що хешрейт досягне 50 EH/s, що на 400% більше за нинішніх 10 EH/s.

Генеральний директор компанії Закарі Бредфорд назвав стратегічний кол-опціон «хеджем» проти зростання цін на майнери на бичачих ринках.

«На останньому бичачому ринку ціни на пристрої зросли в три-п'ять разів, і ми очікуємо, що те саме відбудеться і на подальших ринках. Ми готові до наступного бичачого ринку, не переймаючись зростанням цін на майнери», – сказав Бредфорд.

Плани CleanSpark щодо масштабування бізнесу

У планах у CleanSpark – створити власний торговельний майданчик, щоб максимізувати прибуток від продажу своїх біткоїн-активів. Створення торговельного майданчика дозволить вигідно використати «великий баланс біткоїнів», яким володіє компанія.

За останніми даними, CleanSpark змогла накопичити 2575 BTC, що за нинішнім курсом перевищує $100 млн.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто сьогодні є лідером з видобутку біткоїнів

Наразі лідером з видобутку біткоїнів є інша американська майнінгова компанія Marathon Digital Holdings. У грудні вона встановила рекорд, видобувши 1853 BTC.

Раніше Core Scientific заявляла, що видобула найбільше біткоїнів у січні 2023 року – 1527 BTC. Останні дані Marathon перевищують цей показник більш як на 300 BTC.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024