CleanSpark придбає власний торговельний майданчик

CleanSpark придбає власний торговельний майданчик

Таким чином майнінгова компанія зможе вигідніше продавати свої біткоїни.

Американська майнінгова компанія CleanSpark Inc. 2024 року планує створити власний торговельний майданчик, аби максимізувати прибуток від продажу своїх біткоїн-активів. Про це заявив генеральний директор компанії Закарі Бредфорд, передає Bloomberg.

За словами глави CleanSpark, створення торговельного майданчика дозволить вигідно використовувати «великий баланс біткоїнів», яким володіє компанія.

«Ми дійсно вважаємо, що зробити це самостійно – найкращий спосіб, особливо з тим великим балансом біткоїнів, який у нас є. Це просто має фінансовий сенс – робити це самотужки», – сказав Бредфорд.

Раніше CleanSpark відзвітувала, що станом на кінець листопада вона мала 2575 BTC, що за сьогоднішніми цінами становить близько $116 млн.

CleanSpark планує розробляти стратегії на основі регульованих криптовалютних пропозицій, таких як опціонні контракти, що торгуються на Чиказькій товарній біржі або її філіях.

«Можливо, нам доведеться переказати невелику суму на різні рахунки, але ми зберігатимемо її у таких власників, як Coinbase, із сегрегованими рахунками», – додав Бредфорд.

Що потрібно знати про компанію CleanSpark

CleanSpark – це американська майнінгова компанія зі штаб-квартирою у Хендерсоні, штат Невада. До кінця 2023 року вона збільшила свій хешрейт до 10 EH/s. Тепер вона поступається за цим показником лише небагатьом конкурентам: Riot Platforms (11 EH/s), Riot Blockchain (15 EH/s) та Marathon Digital (19 EH/s).

Досягти цього результату компанія змогла за рахунок оптимізації програмного забезпечення та модернізації майнінгових пристроїв. У результаті енергоефективність парку обладнання CleanSpark досягла позначки 27,8 J/TH.

У 2023 році ціна акцій CleanSpark зросла приблизно на 440%, до $11, піднявши ринкову вартість компанії до $2 млрд. Зростання ціни акцій звело нанівець її сильне падіння під час кризи 2022 року.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегія майнерів перед халвінгом

Запланований на квітень 2024 року халвінг є одним із головних факторів, що ведуть до чергового циклу зростання курсу біткоїна, проте цей вплив не миттєвий. Тому перший час після цієї події може бути дуже непростим для більшості майнерів.

З огляду на ситуацію компанії намагатимуться максимізувати видобуток ще до халвінгу, щоб забезпечити великий прибуток та фінансову стабільність.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024