CleanSpark придбає власний торговельний майданчик

CleanSpark придбає власний торговельний майданчик

Таким чином майнінгова компанія зможе вигідніше продавати свої біткоїни.

Американська майнінгова компанія CleanSpark Inc. 2024 року планує створити власний торговельний майданчик, аби максимізувати прибуток від продажу своїх біткоїн-активів. Про це заявив генеральний директор компанії Закарі Бредфорд, передає Bloomberg.

За словами глави CleanSpark, створення торговельного майданчика дозволить вигідно використовувати «великий баланс біткоїнів», яким володіє компанія.

«Ми дійсно вважаємо, що зробити це самостійно – найкращий спосіб, особливо з тим великим балансом біткоїнів, який у нас є. Це просто має фінансовий сенс – робити це самотужки», – сказав Бредфорд.

Раніше CleanSpark відзвітувала, що станом на кінець листопада вона мала 2575 BTC, що за сьогоднішніми цінами становить близько $116 млн.

CleanSpark планує розробляти стратегії на основі регульованих криптовалютних пропозицій, таких як опціонні контракти, що торгуються на Чиказькій товарній біржі або її філіях.

«Можливо, нам доведеться переказати невелику суму на різні рахунки, але ми зберігатимемо її у таких власників, як Coinbase, із сегрегованими рахунками», – додав Бредфорд.

Що потрібно знати про компанію CleanSpark

CleanSpark – це американська майнінгова компанія зі штаб-квартирою у Хендерсоні, штат Невада. До кінця 2023 року вона збільшила свій хешрейт до 10 EH/s. Тепер вона поступається за цим показником лише небагатьом конкурентам: Riot Platforms (11 EH/s), Riot Blockchain (15 EH/s) та Marathon Digital (19 EH/s).

Досягти цього результату компанія змогла за рахунок оптимізації програмного забезпечення та модернізації майнінгових пристроїв. У результаті енергоефективність парку обладнання CleanSpark досягла позначки 27,8 J/TH.

У 2023 році ціна акцій CleanSpark зросла приблизно на 440%, до $11, піднявши ринкову вартість компанії до $2 млрд. Зростання ціни акцій звело нанівець її сильне падіння під час кризи 2022 року.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегія майнерів перед халвінгом

Запланований на квітень 2024 року халвінг є одним із головних факторів, що ведуть до чергового циклу зростання курсу біткоїна, проте цей вплив не миттєвий. Тому перший час після цієї події може бути дуже непростим для більшості майнерів.

З огляду на ситуацію компанії намагатимуться максимізувати видобуток ще до халвінгу, щоб забезпечити великий прибуток та фінансову стабільність.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024