У BlackRock пояснили зростання курсу BTC через фейк про ETF

У BlackRock пояснили зростання курсу BTC через фейк про ETF

СЕО компанії Ларрі Фінк вважає, що подорожчання біткоїна є прикладом накопичення інтересу до активу.

Зростання курсу біткоїна, викликане фейковим повідомленням про схвалення спотового біржового біткоїн-фонду (ETF), є прикладом інтересу, що накопичився, до головного цифрового активу. Про це заявив у понеділок, 16 жовтня, генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк, повідомляє The Block.

«Я думаю, що ралі, яке відбулося, – це втеча до якості, враховуючи всі проблеми, пов'язані з війною в Ізраїлі, глобальним тероризмом. Вважаю, що дедалі більше людей біжать до якості, будь то казначейські облігації, золото чи криптовалюти, залежно від того, що ви думаєте про це. І я гадаю, що цифрові активи відіграватимуть саме таку роль», – заявив Фінк.

Наголошується, що останніми місяцями генеральний директор BlackRock став прихильником Біткоїна, неодноразово підкреслюючи його роль як свого роду «оцифрованого золота».

Фейк як каталізатор зростання

У понеділок, 16 жовтня, курс біткоїна зріс у моменті на понад 9%, до позначки $30 000, після того, як видання Cointelegraph опублікувало повідомлення, що заявка компанії BlackRock щодо спотового біткоїн-ETF нібито була схвалена Комісією з цінних паперів і бірж (SEC).

Пізніше повідомлення було видалено, а Cointelegraph вибачився за те, що «твіт призвів до поширення неточної інформації». Зокрема, у виданні повідомили, що співробітник побачив скриншот у X (Twitter) із термінала Bloomberg і без попереднього підтвердження від редактора запостив інформацію у соцмережі. Це й спричинило такий результат.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Останні новини із SEC

Наприкінці вересня стало відомо, що Комісія з цінних паперів і бірж відклала ухвалення рішення щодо кількох заявок на створення спотових біржових біткоїн-фондів, включаючи компанію BlackRock.

У зв'язку з призупиненням роботи уряду США останнє перенесення термінів відбулося на два тижні раніше запланованого.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024