У BlackRock пояснили зростання курсу BTC через фейк про ETF

У BlackRock пояснили зростання курсу BTC через фейк про ETF

СЕО компанії Ларрі Фінк вважає, що подорожчання біткоїна є прикладом накопичення інтересу до активу.

Зростання курсу біткоїна, викликане фейковим повідомленням про схвалення спотового біржового біткоїн-фонду (ETF), є прикладом інтересу, що накопичився, до головного цифрового активу. Про це заявив у понеділок, 16 жовтня, генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк, повідомляє The Block.

«Я думаю, що ралі, яке відбулося, – це втеча до якості, враховуючи всі проблеми, пов'язані з війною в Ізраїлі, глобальним тероризмом. Вважаю, що дедалі більше людей біжать до якості, будь то казначейські облігації, золото чи криптовалюти, залежно від того, що ви думаєте про це. І я гадаю, що цифрові активи відіграватимуть саме таку роль», – заявив Фінк.

Наголошується, що останніми місяцями генеральний директор BlackRock став прихильником Біткоїна, неодноразово підкреслюючи його роль як свого роду «оцифрованого золота».

Фейк як каталізатор зростання

У понеділок, 16 жовтня, курс біткоїна зріс у моменті на понад 9%, до позначки $30 000, після того, як видання Cointelegraph опублікувало повідомлення, що заявка компанії BlackRock щодо спотового біткоїн-ETF нібито була схвалена Комісією з цінних паперів і бірж (SEC).

Пізніше повідомлення було видалено, а Cointelegraph вибачився за те, що «твіт призвів до поширення неточної інформації». Зокрема, у виданні повідомили, що співробітник побачив скриншот у X (Twitter) із термінала Bloomberg і без попереднього підтвердження від редактора запостив інформацію у соцмережі. Це й спричинило такий результат.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Останні новини із SEC

Наприкінці вересня стало відомо, що Комісія з цінних паперів і бірж відклала ухвалення рішення щодо кількох заявок на створення спотових біржових біткоїн-фондів, включаючи компанію BlackRock.

У зв'язку з призупиненням роботи уряду США останнє перенесення термінів відбулося на два тижні раніше запланованого.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023