Fidelity зберігатиме біткоїни Marathon

Fidelity зберігатиме біткоїни Marathon

Майнінгова компанія вирішила скористатися послугами кастодіального сервісу в межах диверсифікації бізнесу.

Майнінгова компанія Marathon Digital домовилася з компанією Fidelity Digital Asset про зберігання частини своїх біткоїнів. Про це повідомляється на офіційному сайті майнера.

У Marathon уточнили, що зовсім нещодавно всі свої біткоїни компанія зберігала на рахунках одного кастодіального сервісу.

«У межах ширшої стратегії управління рахунками Marathon схвалила нову компанію корпоративного рівня як другий кастодіан», – йдеться у повідомленні.

При цьому в Marathon не уточнили, відкриють вони один чи кілька рахунків у компанії Fidelity. Також у майнінговій компанії не виключають, що можуть розширити кількість використовуваних кастодіальних сервісів.

Станом на 30 вересня компанія володіла 13 726 BTC і щомісяця видобувала ще понад 1000 BTC, тому її представники вважали, що наразі найкращий час для диверсифікації.

Чому компанії обирають кастодіальні сервіси

Компанії, які не бажають зберігати власні BTC, можуть довірити їх третій стороні. Використання таких сервісів дозволяє спростити процеси обліку й аудиту, надаючи стандартизовані інструменти для управління та звітності про біткоїн-активи.

При цьому наявність кількох кастодіальних компаній гарантує, що у разі виникнення проблем у одного провайдера всі активи принаймні не будуть втрачені.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Звітність Marathon Digital

У вересні публічні майнінгові компанії, серед яких Marathon Digital, суттєво наростили обсяги видобутку BTC. Так, минулого місяця Marathon Digital видобув 1242 BTC, що на 245% більше, ніж роком раніше. Таке значне зростання відбулося насамперед завдяки збільшенню хешрейту компанії на 508%. У результаті акції Marathon Digital зросли у ціні до 121% протягом поточного року.

Генеральний директор Marathon висловив задоволення станом справ і розповів про плани розширити майнінг у регіонах з дешевими джерелами відновлюваної енергії.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024