Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

MicroStrategy докупила BTC, інвестори переводять кошти у біткоїн, Біткоїн може замінити Western Union, Nasdaq почне зберігати біткоїни, німецькі банки зможуть торгувати BTC, біткоїн не буде платіжним засобом у ЦАР, засновника FTX звинуватили у підкупі, CFTC судитиметься з Binance.

MicroStrategy додатково придбала 6455 BTC

Найбільший у світі корпоративний власник біткоїнів, компанія MicroStrategy, що спеціалізується на бізнес-аналітиці, придбала 6455 BTC.

У період з 16 лютого по 23 березня 2023 року компанія докупила 6455 BTC на приблизно $150 млн за середньою ціною $23 238.

Інвестори переводять кошти з банків у BTC

Внаслідок банкрутства низки американських банків (Silvergate, Silicon Valley та Signature Bank) обсяг банківських депозитів знизився на $98 млрд, у той час, як курс біткоїна виріс на 26% під час банківської кризи, що розпочалася 8 березня.

За таких умов інвестори активно перерозподіляють власні активи у напрямі надійніших і захисних активів. З огляду на динаміку вартості, головним бенефіціаром став біткоїн, який торгується зараз у районі $27 800 та має ринкову капіталізацію у понад $537 млрд.

Стало відомо, за якого курсу найактивніше купували BTC

Понад 6% всіх біткоїнів було придбано за ціною в $16 000. Саме стільки біткоїн коштував у листопаді 2022 року.

Це найбільша частка покупок, що припадає на конкретний ціновий рівень. Таким чином структура розподілу монет досить точно вказує на ймовірний локальний мінімум і розворот тренду.

Біткоїн може витіснити Western Union та MoneyGram

Лідери індустрії грошових переказів, Western Union і MoneyGram, можуть втратити свої позиції на ринку.

Це може статися через активне впровадження біткоїна, адже платежі з його використанням ефективніші та дешевші.

Nasdaq почне зберігати біткоїни

Американська фондова біржа Nasdaq планує додати послугу зі зберігання біткоїнів. Новий сервіс може з’явитися вже у другому кварталі 2023 року.

У Nasdaq створять інфраструктуру, яка може бути схожа на систему компанії Fidelity Digital Assets. Першим кроком до торгівлі біткоїнами та криптовалютами на біржі стане послуга зі зберігання цифрових активів.

Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC

Німецький банк Dwpbank, що обробляє цінні папери понад 1200 банків Німеччини, запустить платформу wpNex для торгівлі біткоїнами.

Платформа wpNex почне працювати орієнтовно у другій половині 2023 року. Її послугами зможуть скористатися всі афілійовані банки-партнери Dwpbank.

Біткоїн більше не буде офіційним платіжним засобом у ЦАР

Президент Центральноафриканської Республіки Фостен-Арканж Туадера погодився внести зміни до закону про біткоїн, згідно з якими BTC більше не буде законним платіжним засобом в країні.

На лідера чинили тиск інші голови держав – членів ЕСКЦА (Економічна спільнота країн Центральної Африки), зокрема керівник центрального банку держав Західної Африки Аббас Махамат Толлі.

Засновника FTX звинуватили у підкупі китайських чиновників

Федеральна прокуратура США звинуватила екс-CEO збанкрутілої біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда у спробі підкупу «одного або декількох» китайських урядовців на суму $40 млн.

За допомогою хабаря Бенкман-Фрід намагався розблокувати заморожені цифрові активи на суму $1 млрд, що належать хедж-фонду Alameda Research.

CFTC судитиметься з Binance

Binance Holdings Ltd. та її генеральний директор Чанпен Чжао отримали позов від Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) через порушення правил торгівлі деривативами.

Регулятор стверджує, що біржа Binance пропонувала торгівлю деривативами для громадян США з липня 2019 року, а також інформувала VIP-клієнтів про найкращі методи ухилення від контролю активності та приховувала свої справжні доходи.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024