CFTC судитиметься з Binance

CFTC судитиметься з Binance

Компанію звинувачують у порушенні правил торгівлі деривативами.

Binance Holdings Ltd. та її генеральний директор Чанпен Чжао отримали позов від Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) через порушення правил торгівлі деривативами. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Регулятор стверджує, що біржа Binance пропонувала торгівлю деривативами для громадян США з липня 2019 року, а також інформувала VIP-клієнтів про найкращі методи ухилення від контролю активності та приховувала свої справжні доходи.

У позові стверджується, що компанія Binance порушила низку правил CFTC, зокрема, «пропонувала, укладала, підтверджувала виконання або іншим чином здійснювала позабіржові товарні ф'ючерсні угоди», «керувала установою для торгівлі або обробки свопів, не бувши зареєстрованою як установа для виконання свопів («SEF»), «не створила програму для клієнтів і не забезпечила дотримання вимог, що висуваються до неї Комісією».

CFTC також заявляє, що Binance ухилилася від своїх зобов'язань, не зареєструвавшись належним чином, а деякі активи, що торгуються на платформі, зокрема біткоїн (BTC), потрапляють під категорію товарів.

Згідно з позовом, суд повинен притягнути Binance до відповідальності, інакше біржа «ймовірно, продовжить діяльність, про яку йдеться в цій скарзі».

Реакція Чанпена Чжао

Голова Binance Чанпен Чжао назвав позов CFTC «несподіваним і таким, що розчаровує». Він зазначив, що наявність KYC, блокування користувачів зі США і взаємодія з владою робить Binance «найкращою у своєму класі».

«У нашій комплаєнс-команді працює понад 750 осіб, багато з яких раніше працювали в правоохоронних органах і регуляторних агентствах. На сьогодні ми опрацювали понад 55 000 запитів і допомогли заморозити/заарештувати кошти на суму понад $125 млн тільки у 2022 році й $160 млн у 2023 році», – написав Чжао.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Виведення коштів з Binance

У грудні власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance.

Рекордний вивід біткоїнів був спричинений новиною про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда. Це виведення коштів стало найбільшим за час існування біржі.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023