CFTC судитиметься з Binance

CFTC судитиметься з Binance

Компанію звинувачують у порушенні правил торгівлі деривативами.

Binance Holdings Ltd. та її генеральний директор Чанпен Чжао отримали позов від Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) через порушення правил торгівлі деривативами. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Регулятор стверджує, що біржа Binance пропонувала торгівлю деривативами для громадян США з липня 2019 року, а також інформувала VIP-клієнтів про найкращі методи ухилення від контролю активності та приховувала свої справжні доходи.

У позові стверджується, що компанія Binance порушила низку правил CFTC, зокрема, «пропонувала, укладала, підтверджувала виконання або іншим чином здійснювала позабіржові товарні ф'ючерсні угоди», «керувала установою для торгівлі або обробки свопів, не бувши зареєстрованою як установа для виконання свопів («SEF»), «не створила програму для клієнтів і не забезпечила дотримання вимог, що висуваються до неї Комісією».

CFTC також заявляє, що Binance ухилилася від своїх зобов'язань, не зареєструвавшись належним чином, а деякі активи, що торгуються на платформі, зокрема біткоїн (BTC), потрапляють під категорію товарів.

Згідно з позовом, суд повинен притягнути Binance до відповідальності, інакше біржа «ймовірно, продовжить діяльність, про яку йдеться в цій скарзі».

Реакція Чанпена Чжао

Голова Binance Чанпен Чжао назвав позов CFTC «несподіваним і таким, що розчаровує». Він зазначив, що наявність KYC, блокування користувачів зі США і взаємодія з владою робить Binance «найкращою у своєму класі».

«У нашій комплаєнс-команді працює понад 750 осіб, багато з яких раніше працювали в правоохоронних органах і регуляторних агентствах. На сьогодні ми опрацювали понад 55 000 запитів і допомогли заморозити/заарештувати кошти на суму понад $125 млн тільки у 2022 році й $160 млн у 2023 році», – написав Чжао.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Виведення коштів з Binance

У грудні власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance.

Рекордний вивід біткоїнів був спричинений новиною про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда. Це виведення коштів стало найбільшим за час існування біржі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023