CFTC судитиметься з Binance

CFTC судитиметься з Binance

Компанію звинувачують у порушенні правил торгівлі деривативами.

Binance Holdings Ltd. та її генеральний директор Чанпен Чжао отримали позов від Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) через порушення правил торгівлі деривативами. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Регулятор стверджує, що біржа Binance пропонувала торгівлю деривативами для громадян США з липня 2019 року, а також інформувала VIP-клієнтів про найкращі методи ухилення від контролю активності та приховувала свої справжні доходи.

У позові стверджується, що компанія Binance порушила низку правил CFTC, зокрема, «пропонувала, укладала, підтверджувала виконання або іншим чином здійснювала позабіржові товарні ф'ючерсні угоди», «керувала установою для торгівлі або обробки свопів, не бувши зареєстрованою як установа для виконання свопів («SEF»), «не створила програму для клієнтів і не забезпечила дотримання вимог, що висуваються до неї Комісією».

CFTC також заявляє, що Binance ухилилася від своїх зобов'язань, не зареєструвавшись належним чином, а деякі активи, що торгуються на платформі, зокрема біткоїн (BTC), потрапляють під категорію товарів.

Згідно з позовом, суд повинен притягнути Binance до відповідальності, інакше біржа «ймовірно, продовжить діяльність, про яку йдеться в цій скарзі».

Реакція Чанпена Чжао

Голова Binance Чанпен Чжао назвав позов CFTC «несподіваним і таким, що розчаровує». Він зазначив, що наявність KYC, блокування користувачів зі США і взаємодія з владою робить Binance «найкращою у своєму класі».

«У нашій комплаєнс-команді працює понад 750 осіб, багато з яких раніше працювали в правоохоронних органах і регуляторних агентствах. На сьогодні ми опрацювали понад 55 000 запитів і допомогли заморозити/заарештувати кошти на суму понад $125 млн тільки у 2022 році й $160 млн у 2023 році», – написав Чжао.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Виведення коштів з Binance

У грудні власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance.

Рекордний вивід біткоїнів був спричинений новиною про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда. Це виведення коштів стало найбільшим за час існування біржі.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024