З Binance вивели рекордний обсяг BTC

З Binance вивели рекордний обсяг BTC

Власники біткоїнів не довіряють біржам та надають перевагу холодному зберіганню монет.

За останню добу власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance, що є історичним максимумом. Про це повідомляє аналітичний сервіс Glassnode.

Рекордний вивід біткоїнів з найбільшої централізованої біржі – реакція на новину про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда.

Відтік BTC з Binance. Джерело: Glassnode.
Відтік BTC з Binance. Джерело: Glassnode.

Користувачі біржі також критично поставилися до результатів аудиторської перевірки, що були представлені компанією Mazars. Вони стверджували про повне забезпечення резервами всіх біткоїнів на Binance (покриття у 101%). Проте практичне застосування Proof-of-Reserves викликає багато питань.

Наслідки для Binance

Короткострокові наслідки для Binance полягатимуть у зменшенні активів та капіталізації біржі. Ключова роль BTC безпосередньо відобразиться й на балансі інших цифрових активів на платформі. Тому відтік монет, ймовірно, продовжиться у наступні дні.

Довгострокові наслідки залежатимуть від того, чи зможе Binance виконати всі запити користувачів платформи. У цьому разі її конкурентні позиції можуть хоча б частково відновитися. Якщо ж обсяг резервів виявиться недостатнім, то виникне загроза банкрутства як у випадку з FTX.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Криза FTX

Одна з найбільших бірж з торгівлі цифровими активами FTX оголосила про банкрутство у другій половині листопада. Вона не мала достатніх резервів для виконання всіх запитів своїх клієнтів. У результаті виник дефіцит коштів у розмірі $9 млрд, який не вдалося покрити із внутрішніх або зовнішніх джерел. А засновник та колишній CEO FTX Сем Бенкман-Фрід був заарештований.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023