З Binance вивели рекордний обсяг BTC

З Binance вивели рекордний обсяг BTC

Власники біткоїнів не довіряють біржам та надають перевагу холодному зберіганню монет.

За останню добу власники BTC вивели понад 39 600 монет з біржі Binance, що є історичним максимумом. Про це повідомляє аналітичний сервіс Glassnode.

Рекордний вивід біткоїнів з найбільшої централізованої біржі – реакція на новину про арешт засновника біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда.

Відтік BTC з Binance. Джерело: Glassnode.
Відтік BTC з Binance. Джерело: Glassnode.

Користувачі біржі також критично поставилися до результатів аудиторської перевірки, що були представлені компанією Mazars. Вони стверджували про повне забезпечення резервами всіх біткоїнів на Binance (покриття у 101%). Проте практичне застосування Proof-of-Reserves викликає багато питань.

Наслідки для Binance

Короткострокові наслідки для Binance полягатимуть у зменшенні активів та капіталізації біржі. Ключова роль BTC безпосередньо відобразиться й на балансі інших цифрових активів на платформі. Тому відтік монет, ймовірно, продовжиться у наступні дні.

Довгострокові наслідки залежатимуть від того, чи зможе Binance виконати всі запити користувачів платформи. У цьому разі її конкурентні позиції можуть хоча б частково відновитися. Якщо ж обсяг резервів виявиться недостатнім, то виникне загроза банкрутства як у випадку з FTX.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Криза FTX

Одна з найбільших бірж з торгівлі цифровими активами FTX оголосила про банкрутство у другій половині листопада. Вона не мала достатніх резервів для виконання всіх запитів своїх клієнтів. У результаті виник дефіцит коштів у розмірі $9 млрд, який не вдалося покрити із внутрішніх або зовнішніх джерел. А засновник та колишній CEO FTX Сем Бенкман-Фрід був заарештований.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023