Стало відомо, за якого курсу найактивніше купували BTC

Стало відомо, за якого курсу найактивніше купували BTC

Як і під час минулого циклу, біткоїни купували на мінімумі ведмежого ринку.

Понад 6% всіх біткоїнів було придбано за ціною в $16 000. Саме стільки біткоїн коштував у листопаді 2022 року, повідомляє аналітик Root із посиланням на дані блокчейну.

За його словами, це найбільша частка покупок, що припадає на конкретний ціновий рівень.

Таким чином структура розподілу монет досить точно вказує на ймовірний локальний мінімум і розворот тренду. До речі, така сама ситуація спостерігалася й під час попереднього циклу (близько 4% коїнів було придбано на дні ведмежого ринку 2018 року).

Стало відомо, за якого курсу найактивніше купували BTC
Розподіл BTC за цінами їхнього придбання. Джерело: Twitter/The Rational Root.

На кожен з інших цінових рівнів припадає не більше 3% від загальної пропозиції біткоїнів. Вірогідно, бики найбільш активно захищають найважливіші рубежі, де було придбано багато монет. До того ж кити традиційно купують великі обсяги монет на падінні ціни.

Рівні опору та підтримки

Структура розподілу монет вказує на найвагоміші рівні підтримки й опору, що сформувалися на цей момент. Зокрема, є значний кластер коїнів, що були придбані в діапазоні $25 000–30 000. Така ситуація пояснює складності в подоланні $30 000 для биків останніми тижнями.

Наступний кластер (хоча і менший) спостерігається в діапазоні $38 000–40 000. Він може слугувати наступним етапом тимчасової корекції курсу. Насамкінець спостерігається незначний сплеск концентрації монет (до 1%) на рівні $63 000, після чого жодного значного опору на шляху до оновлення історичних максимумів не буде.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит китів

Великі власники монет продовжують накопичувати монети, орієнтуючись на фундаментальні показники Біткоїн-екосистеми. Так, MicroStrategy нещодавно придбала додатково понад 6400 BTC, довівши свої загальні резерви до 138 955 BTC. Таким чином створюються передумови для відновлення ціни активу.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023