Стало відомо, за якого курсу найактивніше купували BTC

Стало відомо, за якого курсу найактивніше купували BTC

Як і під час минулого циклу, біткоїни купували на мінімумі ведмежого ринку.

Понад 6% всіх біткоїнів було придбано за ціною в $16 000. Саме стільки біткоїн коштував у листопаді 2022 року, повідомляє аналітик Root із посиланням на дані блокчейну.

За його словами, це найбільша частка покупок, що припадає на конкретний ціновий рівень.

Таким чином структура розподілу монет досить точно вказує на ймовірний локальний мінімум і розворот тренду. До речі, така сама ситуація спостерігалася й під час попереднього циклу (близько 4% коїнів було придбано на дні ведмежого ринку 2018 року).

Стало відомо, за якого курсу найактивніше купували BTC
Розподіл BTC за цінами їхнього придбання. Джерело: Twitter/The Rational Root.

На кожен з інших цінових рівнів припадає не більше 3% від загальної пропозиції біткоїнів. Вірогідно, бики найбільш активно захищають найважливіші рубежі, де було придбано багато монет. До того ж кити традиційно купують великі обсяги монет на падінні ціни.

Рівні опору та підтримки

Структура розподілу монет вказує на найвагоміші рівні підтримки й опору, що сформувалися на цей момент. Зокрема, є значний кластер коїнів, що були придбані в діапазоні $25 000–30 000. Така ситуація пояснює складності в подоланні $30 000 для биків останніми тижнями.

Наступний кластер (хоча і менший) спостерігається в діапазоні $38 000–40 000. Він може слугувати наступним етапом тимчасової корекції курсу. Насамкінець спостерігається незначний сплеск концентрації монет (до 1%) на рівні $63 000, після чого жодного значного опору на шляху до оновлення історичних максимумів не буде.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попит китів

Великі власники монет продовжують накопичувати монети, орієнтуючись на фундаментальні показники Біткоїн-екосистеми. Так, MicroStrategy нещодавно придбала додатково понад 6400 BTC, довівши свої загальні резерви до 138 955 BTC. Таким чином створюються передумови для відновлення ціни активу.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023