MicroStrategy додатково придбала 6455 BTC

MicroStrategy додатково придбала 6455 BTC

Наразі на балансі компанії знаходиться 138 955 біткоїнів.

Найбільший у світі корпоративний власник біткоїнів, компанія MicroStrategy, що спеціалізується на бізнес-аналітиці, придбала 6455 BTC. Про це розповів її засновник Майкл Сейлор.

У період з 16 лютого по 23 березня 2023 року компанія докупила 6455 BTC на приблизно $150 млн за середньою ціною $23 238.

За словами Сейлора, завдяки цій покупці MicroStrategy збільшила свій загальний обсяг біткоїнів до 138 955 BTC, на які в цілому витратила $4,1 млрд. Таким чином в середньому компанія купувала 1 BTC по $29 817.

Плани MicroStrategy та «Людина року»

Ще минулого року Майкл Сейлор підтвердив наміри MicroStrategy регулярно купувати біткоїни, попри стан економіки та поточну ціну цифрового активу.

Він настільки впевнений у майбутньому Біткоїна, що біткоїнери навіть назвали його «Людино року», адже внесок Сейлора у розвиток Біткоїн-індустрії складно переоцінити.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

BTC-шопiнг MicroStrategy

У груднi 2022 року MicroStrategy придбала додатково 2500 BTC. Таким чином компанія вкотре підтвердила свій статус найбільшого приватного біткоїн-власника.

Наразi на другому мiсцi за сукупними резервами біткоїнів серед усіх публічних компаній знаходиться Marathon Digital. Третє мiсце посідає біткоїн-біржа Coinbase.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023