MicroStrategy купила 2500 BTC

MicroStrategy купила 2500 BTC

Резерв біткоїнів у компанії збільшився до 132 500 BTC.

Компанія MicroStrategy, яка є найбільшим у світі корпоративним власником біткоїнів, придбала додатково 2500 BTC. Про це у Twitter повідомив її засновник Майкл Сейлор.

За його словами, зараз MicroStrategy зберігає 132 500 BTC. На їх купівлю вона витратила близько $4,03 млрд. Середня ціна купівлі 1 біткоїна склала $30 397.

Інші компанії-лідери за резервами BTC

Майнінгова компанія Marathon Digital акумулювала 10 054 BTC, що дозволило їй вийти на друге місце за сукупними резервами біткоїнів серед усіх публічних компаній. Зараз Marathon Digital володіє 0,05% від загальної пропозиції біткоїнів на ринку.

На третьому місці рейтингу знаходиться біткоїн-біржа Coinbase. Вона має 9000 BTC або 0,043% від загальної пропозиції біткоїнів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Роль Майкла Сейлора в Біткоїн-індустрії

Біткоїн-спільнота нещодавно визнала Майкла Сейлора «Людиною року» за підсумками 2022 року. Биткоїнери вважають його найкориснішою і найвпливовішою людиною в індустрії.

У серпні цього року Сейлор пішов з посади глави MicroStrategy, щоб зосередитися виключно на просуванні ідеї Біткоїна.

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023