Marathon Digital стала другою компанією у світі за резервами ВТС

Marathon Digital стала другою компанією у світі за резервами ВТС

Випереджає великого майнера лише компанія MicroStrategy, а на третьому місці опинилася біткоїн-биржа Coinbase

Майнінгова компанія Marathon Digital акумулювала 10 054 BTC, що дозволило їй вийти на друге місце за сукупними резервами біткоїнів серед усіх публічних компаній. Про це свідчать дані CoinGecko.

Представники Marathon Digital оприлюднили дані щодо фінансового стану та резервів компанії за третій квартал цього року. З нього слідує, що майнер отримав 616 BTC за цей час. Отже, менеджменту вдалося уникнути фінансового колапсу та стабілізувати фінансові позиції компанії.

Найбільші корпоративні власники BTC. Джерело: CoinGecko.
Найбільші корпоративні власники BTC. Джерело: CoinGecko.

Наразі Marathon Digital володіє 0,05% від загальної пропозиції біткоїнів на ринку. Також варто відзначити досить потужні позиції іншого майнера – Hut 8 Mining Corp, що володіє понад 7000 BTC (0,3% від загальної пропозиції монет). Саме ці компанії можуть отримати конкурентні переваги під час нової фази зростання на ринку.

Позиції майнінгових компаній

Майнінгові компанії знаходяться під значним тиском внаслідок ведмежого ринку. Зокрема капіталізація Marathon Digital – лідера за цим показником – впала на понад 66%, а інші компанії зазнали ще більших втрат. Наприклад, Core Scientific та Argo Blockchain втратили понад 90% своєї капіталізації.

Поточні виклики пов’язані з протилежною динамікою хешрейту та ринкової вартості BTC (хешрейт зростає, а вартість активу падає). Як наслідок – маржа майнерів швидко зменшується, що означає високу ймовірність нової хвилі капітуляцій певних компаній. Достатні резерви є основною передумовою стабільності за таких умов.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Вага майнерів

Сукупно майнери контролюють 9,7% від загального обсягу монет в обігу. Щобільше, вони порівняно часто виходять на ринок з метою покриття операційних видатків. Тому їхній вплив на ціноутворення BTC залишається досить значним.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024