Майнери контролюють майже 10% від усіх біткоїнів

Хоча ця частка постійно скорочується, вона все ж залишається значною.

На сьогодні резерви майнерів складають 9,7% від загальної пропозиції біткоїнів на ринку. Про це свідчать останні дані аналітичної компанії CryptoQuant.

Середньостроковий тренд останнього року вказує на те, що частка біткоїнів, що перебуває у резервах майнерів продовжує скорочуватися. Починаючи з серпня цього року, вона вперше знизилася до 9,7%, і продовжує перебувати у цьому діапазоні.

Відсоток пропозиції BTC, що контролюється майнерами. Джерело: CryptoQuant.
Відсоток пропозиції BTC, що контролюється майнерами. Джерело: CryptoQuant.

Головною причиною даного тренду є ведмежий ринок, який спричинив падіння курсу та капіталізації активу. Як результат – ті майнери, які не накопичили достатніх резервів, змушені розпродавати частину біткоїнів для підтримання операційної діяльності. Загалом ринок трансформується у напряму зростання впливу тих майнерів, які демонструють більш стратегічний підхід до накопичення й використання BTC.

Резерви майнерів

Загальні резерви майнерів наразі складають 1,9 млн BTC, і протягом останнього тижня вони знизилися на 0,1%. Тренд останнього року свідчить про те, що більшість майнерів підтримували позитивний баланс до серпня, але ведмежий тиск і недоліки у стратегічному плануванні змусили багатьох із них розпродати частину монет.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ця динаміка означає, що ведмежий цикл наближається до своєї останньої фази, яка зазвичай характеризується капітуляцією певної групи майнерів. Проте більш ефективні майнінгові компанії можуть використати такі умови для збільшення своєї долі на ринку. Такий перерозподіл впливу створить умови для більш стабільної роботи та розвороту локального тренду.

Хешрейт біткоїна

Попри фінансові складнощі, з якими стикнулися певні майнери, хешрейт біткоїна продовжує зростати. Минулого тижня він досяг нового історичного максимуму у 282 Eh/s. Це говорить про те, що майнери активно інвестують у нове обладнання, яке збільшує можливість виконання великої кількості обчислень та сприяє більшій децентралізації та стабільності блокчейну Біткоїна.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023