Майнери контролюють майже 10% від усіх біткоїнів

Хоча ця частка постійно скорочується, вона все ж залишається значною.

На сьогодні резерви майнерів складають 9,7% від загальної пропозиції біткоїнів на ринку. Про це свідчать останні дані аналітичної компанії CryptoQuant.

Середньостроковий тренд останнього року вказує на те, що частка біткоїнів, що перебуває у резервах майнерів продовжує скорочуватися. Починаючи з серпня цього року, вона вперше знизилася до 9,7%, і продовжує перебувати у цьому діапазоні.

Відсоток пропозиції BTC, що контролюється майнерами. Джерело: CryptoQuant.
Відсоток пропозиції BTC, що контролюється майнерами. Джерело: CryptoQuant.

Головною причиною даного тренду є ведмежий ринок, який спричинив падіння курсу та капіталізації активу. Як результат – ті майнери, які не накопичили достатніх резервів, змушені розпродавати частину біткоїнів для підтримання операційної діяльності. Загалом ринок трансформується у напряму зростання впливу тих майнерів, які демонструють більш стратегічний підхід до накопичення й використання BTC.

Резерви майнерів

Загальні резерви майнерів наразі складають 1,9 млн BTC, і протягом останнього тижня вони знизилися на 0,1%. Тренд останнього року свідчить про те, що більшість майнерів підтримували позитивний баланс до серпня, але ведмежий тиск і недоліки у стратегічному плануванні змусили багатьох із них розпродати частину монет.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ця динаміка означає, що ведмежий цикл наближається до своєї останньої фази, яка зазвичай характеризується капітуляцією певної групи майнерів. Проте більш ефективні майнінгові компанії можуть використати такі умови для збільшення своєї долі на ринку. Такий перерозподіл впливу створить умови для більш стабільної роботи та розвороту локального тренду.

Хешрейт біткоїна

Попри фінансові складнощі, з якими стикнулися певні майнери, хешрейт біткоїна продовжує зростати. Минулого тижня він досяг нового історичного максимуму у 282 Eh/s. Це говорить про те, що майнери активно інвестують у нове обладнання, яке збільшує можливість виконання великої кількості обчислень та сприяє більшій децентралізації та стабільності блокчейну Біткоїна.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023