Майнери контролюють майже 10% від усіх біткоїнів

Хоча ця частка постійно скорочується, вона все ж залишається значною.

На сьогодні резерви майнерів складають 9,7% від загальної пропозиції біткоїнів на ринку. Про це свідчать останні дані аналітичної компанії CryptoQuant.

Середньостроковий тренд останнього року вказує на те, що частка біткоїнів, що перебуває у резервах майнерів продовжує скорочуватися. Починаючи з серпня цього року, вона вперше знизилася до 9,7%, і продовжує перебувати у цьому діапазоні.

Відсоток пропозиції BTC, що контролюється майнерами. Джерело: CryptoQuant.
Відсоток пропозиції BTC, що контролюється майнерами. Джерело: CryptoQuant.

Головною причиною даного тренду є ведмежий ринок, який спричинив падіння курсу та капіталізації активу. Як результат – ті майнери, які не накопичили достатніх резервів, змушені розпродавати частину біткоїнів для підтримання операційної діяльності. Загалом ринок трансформується у напряму зростання впливу тих майнерів, які демонструють більш стратегічний підхід до накопичення й використання BTC.

Резерви майнерів

Загальні резерви майнерів наразі складають 1,9 млн BTC, і протягом останнього тижня вони знизилися на 0,1%. Тренд останнього року свідчить про те, що більшість майнерів підтримували позитивний баланс до серпня, але ведмежий тиск і недоліки у стратегічному плануванні змусили багатьох із них розпродати частину монет.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ця динаміка означає, що ведмежий цикл наближається до своєї останньої фази, яка зазвичай характеризується капітуляцією певної групи майнерів. Проте більш ефективні майнінгові компанії можуть використати такі умови для збільшення своєї долі на ринку. Такий перерозподіл впливу створить умови для більш стабільної роботи та розвороту локального тренду.

Хешрейт біткоїна

Попри фінансові складнощі, з якими стикнулися певні майнери, хешрейт біткоїна продовжує зростати. Минулого тижня він досяг нового історичного максимуму у 282 Eh/s. Це говорить про те, що майнери активно інвестують у нове обладнання, яке збільшує можливість виконання великої кількості обчислень та сприяє більшій децентралізації та стабільності блокчейну Біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024