Біткоїнери обрали «Людину року»

Біткоїнери обрали «Людину року»

Традиційне опитування Bitcoin Magazine у Twitter показало, кого біткоїнери вважають найкориснішою людиною для індустрії.

«Людиною року» у Біткоїн-індустрії у 2022 році став колишній CEO компанії MicroStrategy Майкл Сейлор. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Опитування, що охопило 6600 власників BTC, продемонструвало, що 48,9% респондентів вважають «Людиною року» саме Сейлора. Другу та третю позиції посіли відповідно Біткоїн-інфлюенсери Yellow та Наталі Брунелл із результатами 10,1% та 8,7% відповідно.

Переваги біткоїнерів у сфері самоосвіти. Джерело: Bitcoin Magazine
Переваги біткоїнерів у сфері самоосвіти. Джерело: Bitcoin Magazine

Окрім того, переважна більшість біткоїнерів (28,1%) надають перевагу Twitter як основному джерелу отримання освітньої інформації. На другому місці – аудіоподкасти (26,4%), а замикають Топ-3 відеоматеріали (22,2%). Найпопулярнішою книгою залишається «Стандарт Біткоїна» Сайфедіна Аммуса.

Хто такий Майкл Сейлор

Майкл Сейлор – екс-CEO MicroStrategy, яка є найбільшим у світі власником біткоїнів серед публічних компаній. У своїх резервах вона зберігає близько 130 000 BTC і планує й надалі збільшувати цей запас. У серпні цього року Сейлор залишив посаду голови MicroStrategy, щоб зосередитися виключно на просуванні ідеї Біткоїна.

Серед опитаних власників BTC 56,2% респондентів класифікують себе як Біткоїн-максималістів. До того ж 60% опитаних визнають, що вони надають перевагу Bitcoin-only компаніям під час придбання товарів або послуг.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Крейг Райт – не Сатоші

Більшість опитаних (96,2%) переконана, що австралійський бінесмен Крейг Райт не має нічого спільного із легендарним винахідником Біткоїна Сатоші Накамото. Минулого місяця Райт програв суд біткоїнеру під ніком Hodlonaut, який публічно звинуватив його у неправдивих свідченнях щодо його ідентичності як Сатоші.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023