Біткоїнери обрали «Людину року»

Біткоїнери обрали «Людину року»

Традиційне опитування Bitcoin Magazine у Twitter показало, кого біткоїнери вважають найкориснішою людиною для індустрії.

«Людиною року» у Біткоїн-індустрії у 2022 році став колишній CEO компанії MicroStrategy Майкл Сейлор. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Опитування, що охопило 6600 власників BTC, продемонструвало, що 48,9% респондентів вважають «Людиною року» саме Сейлора. Другу та третю позиції посіли відповідно Біткоїн-інфлюенсери Yellow та Наталі Брунелл із результатами 10,1% та 8,7% відповідно.

Переваги біткоїнерів у сфері самоосвіти. Джерело: Bitcoin Magazine
Переваги біткоїнерів у сфері самоосвіти. Джерело: Bitcoin Magazine

Окрім того, переважна більшість біткоїнерів (28,1%) надають перевагу Twitter як основному джерелу отримання освітньої інформації. На другому місці – аудіоподкасти (26,4%), а замикають Топ-3 відеоматеріали (22,2%). Найпопулярнішою книгою залишається «Стандарт Біткоїна» Сайфедіна Аммуса.

Хто такий Майкл Сейлор

Майкл Сейлор – екс-CEO MicroStrategy, яка є найбільшим у світі власником біткоїнів серед публічних компаній. У своїх резервах вона зберігає близько 130 000 BTC і планує й надалі збільшувати цей запас. У серпні цього року Сейлор залишив посаду голови MicroStrategy, щоб зосередитися виключно на просуванні ідеї Біткоїна.

Серед опитаних власників BTC 56,2% респондентів класифікують себе як Біткоїн-максималістів. До того ж 60% опитаних визнають, що вони надають перевагу Bitcoin-only компаніям під час придбання товарів або послуг.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Крейг Райт – не Сатоші

Більшість опитаних (96,2%) переконана, що австралійський бінесмен Крейг Райт не має нічого спільного із легендарним винахідником Біткоїна Сатоші Накамото. Минулого місяця Райт програв суд біткоїнеру під ніком Hodlonaut, який публічно звинуватив його у неправдивих свідченнях щодо його ідентичності як Сатоші.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023