Крейг Райт програв суд біткоїнеру

Крейг Райт програв суд біткоїнеру

Hodlonaut не вважає Крейга Райта творцем Біткоїна і намагався викрити його в шахрайстві.

Біткоїн-ентузіаст під ніком у Твіттері Hodlonaut виграв судовий процес проти австралійського бізнесмена Крейга Райта, який стверджує, що є творцем Біткоїна. Про це пише Bitcoin Magazine.

Норвезький суд дійшов висновку, що Hodlonaut мав «достатні фактичні підстави стверджувати, що Райт збрехав, намагаючись довести, що він – Сатоші Накамото».

За підсумком Hodlonaut не зобов'язаний виплачувати компенсацію і не несе відповідальності за збитки, які можуть спричинити його твіти. Тим часом Райту наказано виплатити користувачеві Твіттеру близько $383 000.

З чого все почалося

Позов про захист честі та гідності проти Hodlonaut, який у своїх твітах неодноразово називав Крейга Райта «шахраєм», австралійський підприємець подав у квітні 2019 року у Великій Британії. Проте Високий суд Лондона позов відхилив, вирішивши, що у Британії немає юрисдикції у цій справі.

У червні 2019 року Hodlonaut подав проти Райта зустрічний позов вже в Норвегії, де він проживає. Туди ж перенесли позов Райта, який спочатку Окружний суд, а згодом і Апеляційний суд цієї скандинавської країни також відхилили.

Хто створив Біткоїн?
Хто створив Біткоїн?
Біткоїн було створено Сатоші Накамото (швидше за все це псевдонім), якого й досі...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто такий Крейг Райт

Крейг Райт – австралійський технологічний підприємець, який стверджує, що саме він ховається під псевдонімом винахідника Біткоїна Сатоші Накамото.

Вперше Райта пов'язали з Біткоїном у грудні 2015 року. Тоді видання Wired та Gizmodo опублікували великі розслідування на основі переданого журналістам листування австралійця. З розслідування випливало, що Райт може ховатися під псевдонімом Сатоші Накамото; принаймні на це вказували багато непрямих свідчень.

Біткоїн-спільнота не вірила, і досі не вірить у те, що Крейг Райт є творцем Біткоїна. А австралієць так і не зміг довести, що він Сатоші Накамото.

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023