Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC

Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC

Торгівлю біткоїнами забезпечить платформа wpNex від Dwpbank.

Німецький банк Dwpbank, що обробляє цінні папери понад 1200 банків Німеччини, запустить платформу wpNex для торгівлі біткоїнами. Про це він повідомив у відповідному пресрелізі.

Платформа wpNex почне працювати орієнтовно у другій половині 2023 року. Її послугами зможуть скористатися всі афілійовані банки-партнери Dwpbank.

BTC-активи клієнтів будуть відображатися в їхньому обліковому записі поряд з традиційними цінними паперами.

Офіційними партнерами проєкту стануть провайдер Tangany та біткоїн-біржа Bankhaus Scheich.

Перші користувачі сервісу

MLB Banking став першим клієнтом Dwpbank, що під'єднався до платформи. Корпорація з фінансового планування вже провела першу операцію на wpNex.

«Це логічний розвиток послуги з управління активами на платформі MLP», – заявив керівник відділу обробки рахунків і цінних паперів MLP Banking Пол Утцат.

DZ Bank також планує запропонувати своїм клієнтам можливість використання біткоїна. Це серйозний крок для всієї фінансової системи Німеччини, оскільки цей банк є другим за величиною в країні за розміром активів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Інвестори виводять кошти з банків у BTC

Тим часом у банківській сфері спостерігається відтік коштів. Причиною стала банківська криза та банкрутство низки американських банків, що, своєю чергою, прискорило зростання вартості біткоїна.

Тепер інвестори переводять свої кошти з банків у біткоїн, щоб убезпечити власні активи.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023