Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC

Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC

Торгівлю біткоїнами забезпечить платформа wpNex від Dwpbank.

Німецький банк Dwpbank, що обробляє цінні папери понад 1200 банків Німеччини, запустить платформу wpNex для торгівлі біткоїнами. Про це він повідомив у відповідному пресрелізі.

Платформа wpNex почне працювати орієнтовно у другій половині 2023 року. Її послугами зможуть скористатися всі афілійовані банки-партнери Dwpbank.

BTC-активи клієнтів будуть відображатися в їхньому обліковому записі поряд з традиційними цінними паперами.

Офіційними партнерами проєкту стануть провайдер Tangany та біткоїн-біржа Bankhaus Scheich.

Перші користувачі сервісу

MLB Banking став першим клієнтом Dwpbank, що під'єднався до платформи. Корпорація з фінансового планування вже провела першу операцію на wpNex.

«Це логічний розвиток послуги з управління активами на платформі MLP», – заявив керівник відділу обробки рахунків і цінних паперів MLP Banking Пол Утцат.

DZ Bank також планує запропонувати своїм клієнтам можливість використання біткоїна. Це серйозний крок для всієї фінансової системи Німеччини, оскільки цей банк є другим за величиною в країні за розміром активів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Інвестори виводять кошти з банків у BTC

Тим часом у банківській сфері спостерігається відтік коштів. Причиною стала банківська криза та банкрутство низки американських банків, що, своєю чергою, прискорило зростання вартості біткоїна.

Тепер інвестори переводять свої кошти з банків у біткоїн, щоб убезпечити власні активи.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024