Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Bitcoin Magazine рік тому «українізувався», в Україні посилять контроль за клієнтами бірж і розроблять оподаткування BTC, «Людина року» в Біткоїн-сфері, Сальвадор відновить покупки біткоїна, з бірж виводять BTC, Узбекистан видав ліцензії обмінникам, а продажі апаратних гаманців зростають.

Рік тому Bitcoin Magazine став українцем

15 листопада 2021 року підприємець та інвестор Сергій Тронь здобув право на випуск американського видання Bitcoin Magazine в Україні.

За цей час Bitcoin Magazine Ukraine пройшов шлях від концепції та сторінок у соцмережах до повноцінного інтернет-видання зі своєю аудиторією. З моменту появи сайту Bitcoin Magazine Ukraine на ньому опубліковано близько 400 різних текстів: новин, колонок, статей та гайдів. Його відвідало 40 000 унікальних читачів із 80 країн.

В Україні створили раду для розробки оподаткування біткоїна

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) створила консультаційну раду для професійної оцінки та подальшої розробки регулювання ринку віртуальних активів.

Рада насамперед займеться законопроєктом про оподаткування операцій з біткоїнами та криптовалютами, а також розробить зміни до закону «Про віртуальні активи». Нова структура також узгоджуватиме питання нормативного регулювання діяльності на цьому ринку.

В Україні посилять контроль за клієнтами біткоїн-бірж

П'ять великих біткоїн-бірж – Binance, Coinbase, KuCoin, Kraken та WhiteBit – погодилися надавати інформацію про своїх клієнтів Національному агентству України з розвитку та менеджменту активів у межах кримінальних проваджень.

У відомстві зазначають, що такі заходи мають прискорити виявлення та покарання потенційних злочинців.

Біткоїнери обрали «Людину року»

«Людиною року» в Біткоїн-індустрії у 2022 році став колишній CEO компанії MicroStrategy Майкл Сейлор.

Опитування Bitcoin Magazine, яке охопило 6600 власників BTC, продемонструвало, що 48,9% респондентів вважають «Людиною року» саме Сейлора. Другу та третю позиції посіли, відповідно, Біткоїн-інфлюенсери Yellow і Наталі Брунелл з результатами в 10,1% та 8,7% відповідно.

Сальвадор щодня купуватиме по 1 BTC

Починаючи з 18 листопада Сальвадор щодня купуватиме по 1 BTC. Про це повідомив президент країни Наїб Букеле.

Таким чином Букеле дав зрозуміти, що влада Сальвадора, попри ведмежий ринок, упевнена в перспективах Біткоїна.

З бірж за місяць вивели понад 100 000 BTC

За останній місяць із централізованих бірж вивели 106 000 BTC.

Масштабна криза ліквідності та платоспроможності великих бірж доводить ризики централізованого зберігання біткоїнів. Власники монет активно переводять біткоїни у холодне зберігання. Відтік такої кількості BTC з бірж до цього відбувався лише тричі: у квітні 2020 року, у листопаді 2020 року та у червні-липні цього року.

Узбекистан видав ліцензії двом біткоїн-обмінникам

Національне агентство перспективних проєктів видало перші дві ліцензії на роботу біткоїн-обмінників. Тепер легально працювати в Узбекистані зможуть компанії Crypto Trade NET та Crypto Market.

У відомстві зазначають, що обмінники покликані спростити доступ громадян до купівлі або продажу цифрових активів.

Крах FTX призвів до зростання продажів апаратних гаманців

Виробники апаратних гаманців Ledger та Trezor зафіксували суттєве зростання продажів пристроїв на тлі проблем біржі FTX.

Наприклад, минулого тижня у Ledger був найвищий показник продажів за всю історію компанії. Схожа ситуація й у Trezor, де з 7 листопада спостерігалося експонентне зростання продажів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024