Рік тому Bitcoin Magazine став українцем

Рік тому Bitcoin Magazine став українцем

Наприкінці 2021 року український бізнесмен Сергій Тронь домовився про відкриття філіалу Bitcoin Magazine в Україні.

15 листопада 2021 року підприємець та інвестор Сергій Тронь отримав право на випуск американського видання Bitcoin Magazine в Україні.

Bitcoin Magazine – це перше і найавторитетніше видання у світі, яке пише виключно про Біткоїн. Це також найавторитетніше джерело новин, експертних думок та різноманітної інформації про індустрію, що сформувалася навколо Біткоїна. І рік тому Bitcoin Magazine вирішив заговорити українською.

«Все починалося з простої ідеї з нульовою капіталізацією, що відповідала найпотужнішій концепції свободи. І зараз на тлі війн, енергетичної кризи в Європі, нестабільності валют, зростання інфляції, увага до технології Біткоїна зростає як серед інвесторів, майнерів, так і серед політиків та регуляторів. Тому у світі збільшується потреба в отриманні якісної та правдивої інформації про Біткоїн. Рік тому White Rock Management стала франчайзі Bitcoin Magazine на аудиторію Східної Європи та країн СНД. Задоволений, що тепер до якісної аналітики та новин про Біткоїн мають доступ мільйони українців», – зазначив Сергій Тронь.

За цей час Bitcoin Magazine Ukraine пройшов шлях від концепції та сторінок у соцмережах, до повноцінного інтернет-видання зі своєю аудиторією.

З моменту появи сайту Bitcoin Magazine Ukraine на ньому було опубліковано близько 400 різних текстів: новин, колонок, статей та гайдів. Його відвідало 40 000 унікальних читачів з 80 країн світу. А найбільше переглядів зібрала стаття «Як Біткоїн просуває бренд України у світі».

Досягнення

Втім Bitcoin Magazine Ukraine не збирається обмежуватися лише інтернетом, тому у січні 2023 року вийде його перший друкований примірник.

За рік видання заявило про себе не лише на українському ринку, а й було представлено на таких великих міжнародних конференціях як Bitcoin Amsterdam та Web Summit. А 24 листопада Bitcoin Magazine Ukraine проведе у Києві перший Біткоїн-мітап.

Тому читайте Bitcoin Magazine Ukraine та приєднуйтесь до Біткоїн-спільноти!

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023