Рік тому Bitcoin Magazine став українцем

Рік тому Bitcoin Magazine став українцем

Наприкінці 2021 року український бізнесмен Сергій Тронь домовився про відкриття філіалу Bitcoin Magazine в Україні.

15 листопада 2021 року підприємець та інвестор Сергій Тронь отримав право на випуск американського видання Bitcoin Magazine в Україні.

Bitcoin Magazine – це перше і найавторитетніше видання у світі, яке пише виключно про Біткоїн. Це також найавторитетніше джерело новин, експертних думок та різноманітної інформації про індустрію, що сформувалася навколо Біткоїна. І рік тому Bitcoin Magazine вирішив заговорити українською.

«Все починалося з простої ідеї з нульовою капіталізацією, що відповідала найпотужнішій концепції свободи. І зараз на тлі війн, енергетичної кризи в Європі, нестабільності валют, зростання інфляції, увага до технології Біткоїна зростає як серед інвесторів, майнерів, так і серед політиків та регуляторів. Тому у світі збільшується потреба в отриманні якісної та правдивої інформації про Біткоїн. Рік тому White Rock Management стала франчайзі Bitcoin Magazine на аудиторію Східної Європи та країн СНД. Задоволений, що тепер до якісної аналітики та новин про Біткоїн мають доступ мільйони українців», – зазначив Сергій Тронь.

За цей час Bitcoin Magazine Ukraine пройшов шлях від концепції та сторінок у соцмережах, до повноцінного інтернет-видання зі своєю аудиторією.

З моменту появи сайту Bitcoin Magazine Ukraine на ньому було опубліковано близько 400 різних текстів: новин, колонок, статей та гайдів. Його відвідало 40 000 унікальних читачів з 80 країн світу. А найбільше переглядів зібрала стаття «Як Біткоїн просуває бренд України у світі».

Досягнення

Втім Bitcoin Magazine Ukraine не збирається обмежуватися лише інтернетом, тому у січні 2023 року вийде його перший друкований примірник.

За рік видання заявило про себе не лише на українському ринку, а й було представлено на таких великих міжнародних конференціях як Bitcoin Amsterdam та Web Summit. А 24 листопада Bitcoin Magazine Ukraine проведе у Києві перший Біткоїн-мітап.

Тому читайте Bitcoin Magazine Ukraine та приєднуйтесь до Біткоїн-спільноти!

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Третій Bitcoin Meetup Kyiv, активне зростання курсу BTC, інтерес мільйонерів до біткоїна, зміна складності майнінгу, проблеми майнерів у Техасі, порятунок найстарішого національного парку Африки, продаж біткоїнів Marathon Digital, кредит для Core Scientific, Binance купує біржу та «біткоїн-збори» в Узбекистані. Євген Комчук 03 лютого 2023
Binance купила південнокорейську біржу Gopax Binance купила південнокорейську біржу Gopax Завдяки цьому придбанню Binance зможе повернутися на ринок Південної Кореї. Євген Комчук 03 лютого 2023
Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни Великий майнер фіксує прибуток на виході з ведмежого ринку. Дмитро Харьков 03 лютого 2023